M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Mozaiky – obklady i dlažby

Pokud chcete mít originální designovou koupelnu, může vám s tím skvěle pomoci mozaika, která má velmi širokou oblast použití. Pokud se rozhodnete využít ji v koupelně nebo jinde v bytě nebo domě, budete nadmíru spokojeni. Mozaiku stačí zkombinovat s bílým nebo jiným jednobarevným např. velkoformátovým obkladem a vznikne luxusní koupelna nebo jiný designový interiér. V jednoduchosti je krása.

Série

Zobrazit další mozaiky (2)

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

VÝHODA MOZAIKY

Díky tomu, že jsou mozaiky tvořeny jednotlivými kostičkami, které jsou zespodu podlepeny papírem nebo síťovinou, lze ji stříhat a vytvářet z ní pásky mezi obklady, nebo se s ní velmi lehce obkládají složitější tvary. Použijte ji do koupelny na obklad vany, sloupku nebo třeba na odkládací plochu pod umyvadlem.

PRÁCE S MOZAIKOU

Práce s mozaikou je obtížnější než s běžnými obklady. Doporučujeme vám, dodržet několik zásad při práci s ní, aby koupelna byla dokonalá. Mozaika je tenčí než klasický obklad. Při obkládání je třeba pamatovat na to, že je nutno mozaikový obklad více podmáznout lepidlem, aby se v ostatním obkladu tzv. "neutopila". Navíc pod mozaiku dáváme vždy bílé lepidlo. Klasické šedé lepidlo by bylo mezi spárami vidět a kazilo by to celkový dojem.
 

DRUHY MOZAIKY

U nás naleznete bohatou nabídku mozajek. Dodáváme mozaiky od předních českých i zahraničních výrobců, kteří mají s její výrobou bohaté zkušenosti, a mozaiky od nich jsou vždy v prvotřídní kvalitě a na vysoké estetické úrovni. Pro nadčasové a moderní koupelny nabízíme:

  • skleněné mozaiky – ty jsou velmi oblíbené. Skleněné mozaiky jsou barevně hodně bohaté s mnoha různobarevnými efekty nebo třpytivými odlesky
  • keramické mozaiky  - je většinou jednobarevná.
  • kamenné mozaiky
  • kovové mozaiky
  • velkoplošné mozaiky
  • recyklované mozaiky

Téměř všechny mozaiky se hodí pro použití do moderní koupelny, kuchyně nebo jako obklad bazénů, ploch za krbem apod. Na našich prodejnách vám rádi poradíme, kam kterou mozaiku nejlépe použít.

MOZAIKU LZE KOUPIT I PO JEDNOTLIVÝCH KUSECH

Nakupte mozaiku u nás a ušetříte. Na první pohled se může zdát, že mozaika je příliš drahá. Je to ale jen zdání. Její cena je většinou vypočítána za 1 m2. My však některé mozaiky prodáváme i na jednotlivé kusy a tak lze výrazně ušetřit. Po přepočítání na kus, už cena není tak vysoká. Do koupelny nebo kuchyně není třeba příliš mnoho m2 mozaiky. Celková cena za mozaiku je tak srovnatelná s cenou listel nebo jiných okrasných pásků.

 

Pomůžeme vám s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

ico small menu