M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Carpet Outdoor

Hledáte skutečně originální dlažbu na terasu? A co byste řekli na doslova nepřehlédnutelnou terasovou dlažbu ve vzhledu koberce – starého peršanu? Seznamte se s venkovní dlažbou Carpet, která získala na mnoha výstavách ocenění za design od odborníků.

Světlá venkovní 2cm dlažba na terasu Carpet
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Carpet sand
50 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Carpet sand
Carpet vestige
50 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Carpet vestige

Rádi poradíme a připravíme kalkulaci ZDARMA

Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je venkovní dlažba Carpet?

  • Tloušťka: 1 i 2 cm
  • Formát 50 × 100 cm
  • Rektifikovaná – hrany jsou seříznuty dokonale přesně
  • Barvy: Sand, Vestige
  • Mrazuvzdorná
  • Originální vzor připomíná ošoupaný koberec

Dlažba na terasu má až 26 různých vzorů, které jsou náhodně namíchány v krabici

Venkovní dlažba na terasu vytváří dojem starožitného, na mnoha místech opotřebovaného orientálního koberce. Líbit se tak bude milovníkům „starých dobrých časů“ neboli vintage stylu. Zahradní dlažba má až 26 různých vzorů, které jsou náhodně namíchány v krabici. Téměř žádné dvě venkovní dlaždice nejsou stejné a imitace je velmi věrná. Tento „zázračný“ koberec bude na rozdíl od toho klasického téměř nezničitelný – dlažba na terasu má velmi dlouhou životnost a v rámci údržby ji stačí vytřít. Originální vzor těchto kobercových venkovních dlaždic vynikne nejen na venkovní terase, ale i na balkoně či jako venkovní dlažba k domu…

Terasová dlažba Carpet má velký rozměr, díky kterému bude terasa opticky větší

Tato mrazuvzdorná dlažba má velký rozměr 50×100 cm. Venkovní dlažby ve velkých formátech mají nesporné výhody – nejen venkovní terasy, ale také další místa exteriéru budou díky nim vypadat opticky větším dojmem, jako jeden souvislý celek. Větší rozměr dlažby na terasu totiž sebou přináší i menší počet spár. Dlažba na terasu se vyrábí také v interiérové variantě. Váš interiér a exteriér tak můžete dokonale sladit. Co tahle položit venkovní variantu této dlažby na terasu a interiérovou do obývacího pokoje? Interiérovou variantu této dlažby najdete zde.

Venkovní dlažbu je možné položit do trávy, štěrku nebo na terče

Terasová dlažba se vyrábí v tloušťce 2 cm. Pokládá se na terče, do trávy nebo do štěrku. Pokud zvolíte pokládku venkovní dlažby do trávy nebo štěrku, vytvoříte na venkovní terase zajímavé přechodové chodníčky. Řadu výhod vám přinese především dokonalý systém pokládky dlažby na terče. Venkovní dlaždice bude možné kdykoliv nazvednout, vrátit zpátky na místo, a také vyměnit. To oceníte například v případě, když budete chtít pod venkovní dlažbou opravit třeba elektroinstalaci. Dlažbu na terče je možné pokládat na jakýkoliv pevný podklad, například betonový anebo zhutněný štěrkový. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Inspiraci můžete načerpat také v příběhu našeho zákazníka.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy