„Nejlepší dlažba do exteriéru je 2cm dlažba na terče, z níž lze vyrobit i venkovní nábytek,“ říká Giorgio Stefani z keramičky Mirage

Keramické dlažby o tloušťce 2 cm budou mít velkou budoucnost. Mají řadu krásných, zejména přírodních designů, a uplatnění najdou kdekoliv v exteriéru. Při použití k bazénu se dají k těmto venkovním dlažbám pořídit speciální lemy a tvarovky. V designu exteriérové dlažby je možné vyrobit také venkovní nábytek. Jaký? A proč se 2cm dlažby vyrábějí také ve velkých formátech? Nejen na toto téma jsme si na největším veletrhu obkladů, dlažeb a koupelnového vybavení CERSAIE 2019 v italské Bologni povídali s Giorgiem Stefani z italské keramičky Mirage. Podívejte se na video.

Výrobní závod společnosti Mirage se nachází na italském venkově, nedaleko hornatého městečka Sassuolo. Keramické obklady a dlažby do interiéru i exteriéru z portfolia Mirage jsou ve světě vyhlášené vysokou kvalitou zpracování a jedinečným designem. Jak Giorgio Stefani v exkluzivním video rozhovoru vysvětluje, pokud jde o exteriér, nesmrtelným trendem jsou 2cm dlažby na terče. Na veškeré dotazy o 2 cm dlažbách odpovídáme i na online chatu.

2cm venkovní dlažby jsou vhodné i k bazénu a nejčastěji se pokládají na terče, říká Giorgio Stefani

„Naše společnost představila první venkovní dlažby o tloušťce 2 cm v roce 2000. Nyní máme jednu z nejširších nabídek na trhu. 2cm dlažby se hodí kdekoliv do exteriéru. Jsou vhodné také k bazénům, ke kterým nabízíme speciální bazénové tvarovky a lemy. 2cm venkovní dlažby se pokládají zejména na terče. A to jak čtvercové formáty, tak tvary dlouhých prken, které jsou typické zejména pro venkovní dlažby v imitaci dřeva,“ vysvětluje Giorgio Stefani. Upřesňuje, že 2cm dlažby mají řadu krásných designů – například vzhledy různých typů dřeva, kamene či betonu.
Z velkých formátů 2cm venkovních dlažeb se vyrábí také zahradní nábytek, třeba lavice či kuchyňské desky

2 cm dlažby na terče mají řadu rozměrů. Samozřejmostí jsou také velké formáty venkovních dlažeb, které jsou hitem současnosti a oblíbené zejména v interiérech. Mirage tento trend zavádí i do exteriéru. Z velkých rozměrů venkovních dlaždic se vyrábí i zahradní nábytek. „V nabídce máme také venkovní dlažby v rozměrech 120×120cm, nebo 120×240 cm – z tohoto rozměru vyrábíme venkovní grily, venkovní kuchyňské desky nebo lavice,“ říká zástupce keramičky Mirage.Oblíbené jsou také malé formáty venkovních dlaždic, které připomínají podlahy ve starobylých domech

Jakýmsi protipólem oproti velkým rozměrům venkovních dlaždic jsou malé rozměry dlaždic. Ty jsou také velkým trendem a mají je v oblibě zejména milovníci tradic či retro stylu. „Proto jsme uvedli na trh venkovní dlažby v malých rozměrech 22,5×22,5 cm či 22,5×45 cm, které připomínají podlahy ve starobylých domech. V dnešní době se obecně zvyšuje povědomí o významu venkovního prostředí. To je také důvod, proč naše společnost vytvořila celou řadu doplňkového sortimentu pro exteriér, jako jsou sprchové vaničky či umyvadla s cílem vytvořit komplexní systémy pro venkovní použití,“ dodává Giorgio Stefani s tím, že venkovní dlažby od Mirage mají protiskluz R11 A + B + C, který je vhodný také k bazénu.Podrobnější a upřesňující informace k venkovním dlažbám od Mirage najdete ve videu. Na 2cm dlažby na terasy se u nás v M.B.KERAMICE specializujeme a rádi vám představíme jejich designy a výhody v exteriéru v našich showroomech nebo online na chatu.
 

Jaké benefity vám přinese komunikace s námi přes online chat?

    • Dostanete okamžitou odpověď na jakýkoliv dotaz – i ve večerních hodinách
    • Vše vyřešíte rychle a z domu, pracují za vás jiní
    • Ušetříme vám čas, sami nemusíte hledat inspiraci a získávat informace
    • Pro lepší představu vám rádi pošleme fotografie teras či bazénů našich zákazníků, videa z prodejny…

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.