M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Netradiční venkovní 2 cm dlažby

Chtěli byste terasu, která svým designem bude tak trochu „vybočovat z davu?“ Netradiční venkovní 2cm dlažby představují dokonalé řešení pro milovníky originálního či atypického exteriérového designu. Netradiční dlažby na terasu o tloušťce 2 cm mohou vypadat jako barevná dřevěná prkna, barevný kov či mramor, nebo mít patchworkové vzory. Tyto 2cm dlažby mají formát 50x100 cm a pokládají se bez lepidla na terče, do štěrku nebo do trávy.

Venkovní dlažba keramická v komerčním prostoru zelená barva

Produkty této série

AQUARELA
50 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Aquarela
Fire multicolor
50 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Fire multicolor
KARACTER MULTICOLOR
50 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Karacter multicolor
Nordic cold
80 × 80 cm
Obvykle skladem
Nordic cold
North Patchwork
50 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
North Patchwork
Orobico red
50 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Orobico red
Zinc green
50 × 100 cm
Běžně do 3 týdnů
Zinc green
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaké jsou netradiční venkovní dlažby?

    • Tloušťka: 2 cm
    • Formát: 50 × 100 cm, 80 × 80 cm
    • Netradiční designy a vzory – mramor, barevní dřevo, netradiční barvy
    • Vhodné pro pokládku bez lepení – na terče, do štěrku

Jaký design mají netradiční 2cm venkovní dlažby, které jsou vyrobeny dle nejaktuálnějších trendů?

Barevná imitace mramoru – výrazné, teplé barvy venkovní dlažby Orobico vás doslova dostanou. Tato venkovní dlažba imitující mramor navodí na terase dokonalý pocit luxusu. Dlažba se vyrábí také v interiérové variantě. Tu najdete na Dlažba v imitaci mramoru Orobico. Tím, že venkovní i interiérová dlažba Orobico mají stejný design, můžete dokonale sladit třeba obývací pokoj s přilehlou terasou.

Barevná imitace dřeva – pokud se vám líbí dekor dřeva, a zároveň pestré barvy, není co řešit. Dlažby na terasu Karacter multicolor a Fire multicolor vás jistě chytnou za srdce. Navíc přinesou výhody, i co se týče údržby. O terasovou dlažbu v imitaci dřeva není třeba pečovat tak jako o dřevěnou podlahu. 2cm dlažbu stačí vytírat vodou s přídavkem prostředku na keramickou dlažbu.

Barevné imitace kovu – moderní a nadčasové řešení pro terasu představují 2cm dlažby Aquarela a Zinc green. Vaší terase rozhodně nebude chybět nápaditost a originalita. Venkovní dlažby v imitaci kovu jsou velkým trendem, na zahraničních veletrzích je výrobci pravidelně představují v různých obměnách, ať už v nových barvách či v rozměrech.

Dlaždice v patchwork stylu – Dlažbu Studio 2cm s výraznými patchworkovými vzory bude pro její nápaditost obdivovat každý návštěvník zahradní oslavy. Tato dlažba byla jako novinka představena na veletrhu CERSAIE 2019 v italské Bologni, kde sklidila velký úspěch.

Jakými způsoby se dá 2cm dlažba pokládat? To se dočtete v článku Typy pokládky 2cm venkovní dlažby.  Keramická dlažba na terče o tloušťce 2cm se dá pokládat i v patře. Více se dočtete v článku Výhody 2cm dlažby pro terasy v patře a balkony.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy