M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Dlažba v imitace mramoru Orobico

Dlažba imitující mramor Orobico je odrazem nejnovějších trendů v sortimentu keramických dlaždic. Je určena pro ty, kteří si potrpí na luxus a nebojí se odvážných interiérových řešení. Jako jedno z mála imitací mramoru se vyrábí také v 2cm tloušťce, která je určena do exteriéru. Krásné barvy a mramorová struktura dlažby tak mohou vyniknout nejen v obývacím či v kuchyni, ale také třeba na venkovní terase.

Dlažba marble Orobico červená v obývacím pokoji imitace mramoru
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Orobico red
60 × 120 cm
Běžně do 3 týdnů
Orobico red
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je dlažba v imitaci mramoru Orobico?

  • Tloušťka: 6 a 7 mm
  • Formát: 60 × 120 cm
  • Některé povrchy také ve formátu: 60 × 60 a 120 × 120 cm (na dotaz)
  • Povrch: matný, lesklý a lapovaný
  • Vhodné pro podlahové vytápění
  • Lze kombinovat s venkovní dlažbou v tloušťce 2 cm – propojíte tak interiér s exteriérem

Nestandardní dlažby v imitaci divokých mramorů byly představeny na veletrhu CERSAIE 2019 v Itálii

Dlažba v imitaci mramoru s názvem Orobico se stane dominantním prvkem obýváku, kuchyně, či koupelny.  Dlažba je na pohled nerozeznatelná od pravého mramoru. Za svůj vzhled vděčí moderním technologiím digitálního tisku používaným při výrobě. Design těchto odvážných, až divokých mramorů byl na veletrhu CERSAIE v italské Bologni představen poprvé jako nový trend v roce 2019. Více se dočtete v článku Trendy v obkladech a dlažbách, který je zaměřen nejen na keramické imitace mramorů. Extravagantní obklady a dlažby imitující mramor má dnes ve svém sortimentu řada výrobců. Každý se vždy snaží přijít s něčím jedinečným, novým, co se bude vymykat běžnému standardu. A přesně v tomto duchu je vyrobena i dlažba Orobico.

Zvolíte lesk, mat, nebo lapovaný povrch mramorových dlaždic?

Dlažba imitující mramor Orobico může mít povrch v lesku, v matu nebo lapovaný povrch, který vzniká jemným, nepravidelným odleštěním. Na dlaždicích je pak patrný efektní kontrast lesku a matu, což působí velmi zajímavě. Z dlažby se může stát i atraktivní mramorový obklad – dlažby se dnes na stěny pokládají zcela běžně a některé z nich mohou nahradit i umělecká díla. Tak bude v každém prostoru vypadat i dlažba Orobico.

Dlažba Orobico se vyrábí i v exteriérovém provedení, může tak zdobit nejen obývací pokoj, ale také terasu

Dlažba má formát 60x120 cm a některé povrchy jsou dostupné také v rozměrech 60×60 cm  a 120 ×120 cm. Dlažba Orobico se vyrábí také v tloušťce 2cm, která je vhodná do exteriéru. Pokládá se nejčastěji na terče, do trávy nebo do štěrku. Podívejte se na Netradiční venkovní 2cm dlažby. Interiérová i exteriérová dlažba mají naprosto stejný design. Díky tomu můžete dokonale sladit třeba venkovní terasu s obývacím pokojem či kuchyní. Celé vaše bydlení tak může ovládnout krása tohoto atypického, barevného mramoru!

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující mramor