Inspirační fotogalerie interiérů i exteriérů

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích, obkladů za kuchyňskou linkou a dalších. Najdete zde také mnoho 3D vizualizací nebo katalogových fotografií. Prohlédněte si naše obklady a dlažby a načerpejte inspiraci pro vaši koupelnu, kuchyni, chodbu nebo terasu.

  

Chcete mít dokonale krásný interiér nebo exteriér? Díky keramickým obkladům a dlažbám se vám to povede. Jsou vyrobeny nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku a mohou tak mít naprosto úchvatný design. Vybírat můžete z nespočtu atraktivních imitací přírodních materiálů i jednobarevných či vzorovaných designů. Získejte inspiraci ve fotogaleriích pro váš interiér i exteriér.

Překrásný vzhled je jeden z největších plusů keramických obkladů a dlažeb. Ozdobou vašeho interiéru nebo exteriéru mohou být dokonalé imitace dřeva, kamene, mramoru, betonu nebo kovu, které jsou nerozeznatelné od svých skutečných předloh. Trendem jsou také dlaždice s různými retro vzory a barevné obklady, které se objevují zejména v interiérech, nejčastěji v koupelnách. Prohlédněte si inspirační fotografie ve fotogaleriích.

Líbí se vám moderní, venkovský, vintage, industriální či jakýkoliv jiný styl bydlení? S keramickými obklady a dlažbou vytvoříte atraktivní interiér a exteriér v každém stylu. Rádi vám poskytneme rady, tipy a návrhy řešení, jak na to. Můžeme vám poslat také další fotografie z realizací našich zákazníků, z nichž můžete získat ještě více inspirace. V případě zájmu pro vás vytvoříme také velmi věrné vizualizace vytvořené ve špičkovém programu. Nebo si také můžete vytvořit vlastní 3D návrh interiéru či exteriéru za pár vteřin v našem vizualizátoru.

Inspiraci můžete získat také v článku o trendech v keramických obkladech a dlažbách. Na co myslet při zařizování bydlení? To se dočtete zase v článku Jak vybrat obklady a dlažbu do interiéru.

Jaké jsou trendy a designové možnosti pro interiér a exteriér?

Vše v jednotném stylu

Toto řešení se bude líbit zejména milovníkům jednoduchosti a elegance. Dominantním prvkem interiéru či exteriéru se tak může stát například keramická imitace mramoru, kamene, dřeva či betonu nebo jakýkoliv jiný design.

    • TIP 1: Ještě dokonalejší sladění interiéru. Dlažbu z keramiky, kterou zvolíte jako podlahu do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice či koupelny můžete použít i jako obklad na stěnu za krb, za komodu, za čelo postele, za kuchyňskou linku nebo dokonce do sprchového koutu.

    • TIP 2: Jak na sladění interiéru a exteriéru. Některé interiérové dlažby jsou díky svým vynikajícím užitným vlastnostem, jako jsou mrazuvzdornost či protiskluznost, vhodné i do exteriéru. Takto je možné sladit například terasu s obývacím pokojem.

Do exteriéru se používají zejména 2cm dlažby na terasy, které lze položit na terče, do trávy i do štěrku. K řadě těchto venkovních 2cm dlažeb se dají pořídit interiérové verze ve stejném designu. Zajímá vás, proč je do exteriéru nejlepším řešením 2cm venkovní dlažba? Načerpejte inspiraci ve video rozhovoru o 2cm dlažbách na terče.

Mixování různých designů

Toto řešení se bude líbit zejména milovníkům originálního bydlení s důrazem na každý detail. Jeho podstata spočívá v mixování designů obkladů a dlažby. Zkombinovat takto můžete třeba imitaci dřeva a mramoru nebo imitaci betonu se vzorovanými dlaždicemi. Mix designů se využívá zejména v interiérech, ale také na některých místech exteriéru, jako například u krytých bazénů.

    • TIP: K obkladům a dlažbě se dají použít také různé dekorace z keramiky s atraktivními vzory, jako například s patchworkovými, geometrickými, květinovými nebo se zámeckými a jinými motivy. Tyto keramické dekorace mohou být součástí jak obkladu na stěně, tak dlažby. Velmi trendy jsou také mozaiky, které se dají použít jako obklad za kuchyňskou linku, do sprchy v koupelně nebo na mnoha jiných místech interiéru a exteriéru. Ozvláštnit dokonce mohou i bazény.

Rádi poradíme, ozvěte se nám

Zavolejte na +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

koupelny Brno | koupelny Přerov | koupelny Prostějov | koupelny Svitavy | koupelny Znojmo

Doporučíme vám, jak vytvořit stylový interiér či exteriér přesně dle vašich představ a pro inspiraci vám zašleme další fotogalerie, protože právě fotografie a videa, při výběru velmi pomáhají. Díky nim si můžete produkty lépe představit v prostoru, získat inspiraci pro různé možnosti kombinování designů nebo vidět strukturu povrchu dlažby a obkladu. Rádi vám pomůžeme od výběru obkladů a dlažby až po výběr koupelnového vybavení a doplňků, které vám budou dělat radost mnoho let.