Inspirační fotogalerie interiérů i exteriérů

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích, obkladů za kuchyňskou linkou a dalších. Najdete zde také mnoho 3D vizualizací nebo katalogových fotografií. Prohlédněte si naše obklady a dlažby a načerpejte inspiraci pro vaši koupelnu, kuchyni, chodbu nebo terasu.

  

Chcete mít dokonale krásný interiér nebo exteriér? Díky keramickým obkladům a dlažbám se vám to povede. Jsou vyrobeny nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku a mohou tak mít naprosto úchvatný design. Vybírat můžete z nespočtu atraktivních imitací přírodních materiálů i jednobarevných či vzorovaných designů. Získejte inspiraci ve fotogaleriích pro váš interiér i exteriér.

Překrásný vzhled je jeden z největších plusů keramických obkladů a dlažeb. Ozdobou vašeho interiéru nebo exteriéru mohou být dokonalé imitace dřeva, kamene, mramoru, betonu nebo kovu, které jsou nerozeznatelné od svých skutečných předloh. Trendem jsou také dlaždice s různými retro vzory a barevné obklady, které se objevují zejména v interiérech, nejčastěji v koupelnách. Prohlédněte si inspirační fotografie ve fotogaleriích.

Líbí se vám moderní, venkovský, vintage, industriální či jakýkoliv jiný styl bydlení? S keramickými obklady a dlažbou vytvoříte atraktivní interiér a exteriér v každém stylu. Rádi vám poskytneme rady, tipy a návrhy řešení, jak na to. Můžeme vám poslat také další fotografie z realizací našich zákazníků, z nichž můžete získat ještě více inspirace. V případě zájmu pro vás vytvoříme také velmi věrné vizualizace vytvořené ve špičkovém programu. Nebo si také můžete vytvořit vlastní 3D návrh interiéru či exteriéru za pár vteřin v našem vizualizátoru.

Inspiraci můžete získat také v článku o trendech v keramických obkladech a dlažbách. Na co myslet při zařizování bydlení? To se dočtete zase v článku Jak vybrat obklady a dlažbu do interiéru.

Jaké jsou trendy a designové možnosti pro interiér a exteriér?

Vše v jednotném stylu

Toto řešení se bude líbit zejména milovníkům jednoduchosti a elegance. Dominantním prvkem interiéru či exteriéru se tak může stát například keramická imitace mramoru, kamene, dřeva či betonu nebo jakýkoliv jiný design.

    • TIP 1: Ještě dokonalejší sladění interiéru. Dlažbu z keramiky, kterou zvolíte jako podlahu do kuchyně, obývacího pokoje, ložnice či koupelny můžete použít i jako obklad na stěnu za krb, za komodu, za čelo postele, za kuchyňskou linku nebo dokonce do sprchového koutu.

    • TIP 2: Jak na sladění interiéru a exteriéru. Některé interiérové dlažby jsou díky svým vynikajícím užitným vlastnostem, jako jsou mrazuvzdornost či protiskluznost, vhodné i do exteriéru. Takto je možné sladit například terasu s obývacím pokojem.

Do exteriéru se používají zejména 2cm dlažby na terasy, které lze položit na terče, do trávy i do štěrku. K řadě těchto venkovních 2cm dlažeb se dají pořídit interiérové verze ve stejném designu. Zajímá vás, proč je do exteriéru nejlepším řešením 2cm venkovní dlažba? Načerpejte inspiraci ve video rozhovoru o 2cm dlažbách na terče.

Mixování různých designů

Toto řešení se bude líbit zejména milovníkům originálního bydlení s důrazem na každý detail. Jeho podstata spočívá v mixování designů obkladů a dlažby. Zkombinovat takto můžete třeba imitaci dřeva a mramoru nebo imitaci betonu se vzorovanými dlaždicemi. Mix designů se využívá zejména v interiérech, ale také na některých místech exteriéru, jako například u krytých bazénů.

    • TIP: K obkladům a dlažbě se dají použít také různé dekorace z keramiky s atraktivními vzory, jako například s patchworkovými, geometrickými, květinovými nebo se zámeckými a jinými motivy. Tyto keramické dekorace mohou být součástí jak obkladu na stěně, tak dlažby. Velmi trendy jsou také mozaiky, které se dají použít jako obklad za kuchyňskou linku nebo jako doplněk k obkladům a dlažbám do koupelny nebo na mnoha jiných místech interiéru a exteriéru. Ozvláštnit dokonce mohou i bazény.

Rádi poradíme, ozvěte se nám

Zavolejte na +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

koupelny Brno | koupelny Přerov | koupelny Prostějov | koupelny Svitavy | koupelny Znojmo

Doporučíme vám, jak vytvořit stylový interiér či exteriér přesně dle vašich představ a pro inspiraci vám zašleme další fotogalerie, protože právě fotografie a videa, při výběru velmi pomáhají. Díky nim si můžete produkty lépe představit v prostoru, získat inspiraci pro různé možnosti kombinování designů nebo vidět strukturu povrchu dlažby a obkladu. Rádi vám pomůžeme od výběru obkladů a dlažby až po výběr koupelnového vybavení a doplňků, které vám budou dělat radost mnoho let.