3D návrhy koupelen

Celý příběh začíná výběrem. Naši zákazníci často přicházejí s tím, že mají „nějakou představu“. To je skvělý začátek. V tomto okamžiku může přijít na řadu výběr konkrétních produktů. Už v této fázi je důležité si vytříbit myšlenky, nápady a představy s někým, kdo má v této oblasti alespoň nějaké zkušenosti. Může to být architekt, projektant nebo i kamarád a obrátit se můžete samozřejmě i na nás. Nabídneme vám různé úhly pohledu, na které jste možná ani nepomysleli. Budeme se ptát, v souvislosti s vaší stavbou na vše, co je důležité pro vás i vaši rodinu a vy tak postupně zjistíte, po čem toužíte a co potřebujete. Čím lépe poznáme vaše představy, tím lépe pohlídáme vše důležité pro vaši spokojenost. Mohou to být technické parametry, ale i možnosti sladění obkladů a dlažeb s vybavením vašeho interiéru. Vyhnete se tak častým chybám a z koupelny, obýváku nebo jiné místnosti budete mít radost dlouhá léta.

3d návrh modré koupelny 3d vizualizace modré koupelny
Vizualizace vzorové koupelny v moderní kombinaci betonu a dřeva

NOVINKA: Vizualizaci si můžete udělat ihned i sami! V našem novém online nástroji zdarma nahrajte fotografii vaší místnosti a zkoušejte různé možnosti obkladů a dlažeb. Máte již vybraný design dlažby a obkladů? I u nás jistě najdete podobný nebo i hezčí, vhodný k rychlé vizualizaci.

Vizualizace vaší místnosti velká (odeslat soubor)

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

 • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
 • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
 • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
 • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 20:00, ne 17:30 - 21:30
 • Vše zdarma

O čem přemýšlet ještě před tím než si necháte zpracovat grafický návrh?

Než přistoupíte k 3D návrhu, je proto nejlepší vše prokonzultovat. Lidé si často neuvědomují, že dekor a barva koupelnového obkladu nebo dlažby není jediné, na co se zaměřit nejen při výběru ale i tvorbě samotné vizualizace koupelny. Co správný rozměr, rektifikace, uspořádaní koupelnového vybavení či stupeň protiskluzu? I tyto parametry mohou ovlivnit vaše rozhodování.

Máte vybráno? Probrali jste všechny možnosti a varianty? A stále si ještě neumíte představit, jak to bude nakonec vypadat? Pak vám rádi vytvoříme 3D vizualizaci. Uvidíte, jak spolu produkty ladí, jak vypadají v ploše, zda se Vám hodí k vybranému nábytku. Ještě nejste v této fázi? Nemáte jasnou představu o tom, co by se vám líbilo? Podívejte se na inspirace pro interiér i exteriér.

3d vizualizace rustikální koupelny 3d vizualizace koupelny
Vzorová koupelna v rustikálním stylu
 

Informace o 3D vizualizacích koupelen

Zkusili jste naše online vizualizace, ale pořád si nejste jistí výsledkem? 3D vizualizace od profesionála vám může pomoci udělat finální rozhodnutí. Čtěte níže v čem se liší od online vizualizace a co vám může přinést. 

Cena vizualizace je 1.600,-Kč, ale v případě, že od nás odeberete materiál, polovinu vám vrátíme.  3D návrh koupelen zhotovujeme pouze z produktů v našem sortimentu.

V ceně je zahrnuto:

  • Kompletní návrh dané místnosti
   • několik různých pohledů na vizualizaci koupelny
   • návrh včetně sanity, umyvadel, WC, vany nebo sprchového koutu či vodovodních baterii, nábytku a dalšího koupelnového vybavení
  • Přibližný propočet výměry materiálu (obkladů, dlažby, mozaik i dekorů)
  • Poradenství a konzultace k rozmístění, výběru obkladů, dlažeb i koupelnového vybavení či pomoc se sladěním a designem

Jako bonus od nás máte ke každé vizualizaci 2 úpravy návrhu v rámci vybrané série obkladů a dlažby zdarma.

Váš projekt je možné dále ladit. Každá další změna ve vizualizaci v rámci vybrané série obkladů a dlažeb je zpoplatněna 200 Kč. V případě změny série obkladů a dlažeb se však nejedná o úpravu vizualizace a je nutné vytvořit zcela nový grafický návrh.

3d návrh bílo-šedé koupelny 3d vizualizace bílo-šedé koupelny
Příklad koupelny v historickém stylu vzorovaných dlaždic.

Co vám grafický návrh přinese?

  • Podíváte se na vaši koupelnu komplexně
  • Uvidíte, jak působí vybraná imitace dřeva, betonu, kamene či mramoru nebo další vzory obkladů a dlažeb v ploše
  • Zjistíte, jak k sobě ladí vybrané kombinace obkladů a dlažeb, ale i koupelnové vybavení

Co neukáže ani ta nejlepší vizualizace, s tím vám poradí zkušení odborníci

Grafický návrh nikdy nebude 100% přesný. Je dobré brát v úvahu i další faktory ovlivňující atmosféru v místnosti jako například osvětlení nebo výběr dalších zařizovacích doplňků. Kromě designových vlastností jsou rozhodující i technické vlastnosti, které ovlivňují komfort nebo bezpečnost, právě tyto však laik nemusí znát. Obraťte se na nás a zjistěte vše důležité pro vaši koupelnu například na našem online chatu nebo nás kontaktujte emailem či telefonicky v našem online centru. Zde můžete vyřídit nejen grafický návrh, ale i celou koupelnu i na dálku.

Náš 3D návrh si snadno spletete s fotkou

Kvalita našich 3D návrhů je na velmi vysoké úrovni. Díky novým technologiím přinášíme skutečně reálné barvy i přesné náhledy. Hotovou vizualizaci vám pošleme emailem, nebo vám finální verzi vytiskneme na fotopapír.

 

Vizualizace objednávejte

Na čísle +420 777 746 852

V online chatu

Nebo emailem mbkeramika@mbkeramika.cz