M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Noon

Dlažba na terasu, která svým provedením dokonale připomíná pravou dřevěnou podlahu. Ba co víc, je dokonce ještě mnohem hezčí! Tuto mrazuvzdornou dlažbu je možné pokládat i s minimální spárou, díky čemu bude venkovní terasa působit celistvě. Venkovní dlažba bude skvěle vypadat nejen na terase, ale také třeba kolem bazénu. Kdekoliv do exteriéru přinese nádech přírody.

Venkovní dlažba imitující dřevo Noon Daylight na terase.
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Noon Daylight
30 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Noon Daylight - Venkovní dlažba na terasu Noon Daylight.
Noon Ember
30 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Noon Ember - Dlažba na terasu imitující dřevo Noon Ember.
Noon Honey
30 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
Noon Honey - Venkovní dlažba imitující dřevo Noon Honey.

Rádi poradíme a připravíme kalkulaci ZDARMA

Chci info či nacenění
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

 

Jaká je dlažba Noon?

  • Výška: 2 cm (k dispozici také v 1cm variantě vhodné zejména do interiérů)
  • Barvy: Daylight, Ember, Honey
  • Formáty: 30×120, 19,7×120 cm
  • Rektifikovaná - umožňuje pokládku s minimální spárou, díky tomu působí prostor celistvě
  • Dostupná v protiskluzové variantě radiale, která je vhodná nejen na terasu, ale i kolem bazénu
  • Mrazuvzdorná
  • Věrně imituje dřevo

Zahradní dlažba se bude i díky minimálním spárám lépe udržovat a čistit

Tato terasová dlažba v designu dřeva je skutečně nádherná a naši zákazníci při pohledu na ni nechtějí věřit, že to opravdu není pravá dřevěná podlaha! Venkovní dlažba vám navíc přinese v exteriéru mnoho výhod. První z nich je ta, že dlažba je rektifikovaná a lze ji tak pokládat i s minimální spárou. Díky tomu bude vaše venkovní terasa či prostranství u domu nebo u bazénu působit celistvým a harmonickým dojmem. Z dalších mnoha výhod této zahradní dlažby lze zmínit tu, že se z venkovních dlaždic nebudou uvolňovat třísky jako z pravé dřevěné podlahy. A tato venkovní dlažba se také bude lépe udržovat než pravé dřevo. Dlažbu na terasu nebude potřeba pravidelně mořit a impregnovat, ale postačí ji vytřít vodou.

Venkovní dlažba v designu dřeva Noon nabízí dva formáty dřevěných prken

Terasová dlažba je protiskluzná a vyrábí se ve třech přírodních odstínech dřeva. K dispozici jsou dva rektifikované formáty – 19,7×120 cm a 30×120cm, které vypadají jako pravá dřevěná prkna. Tato zahradní dlažba vytvoří na terase útulnou a stylovou atmosféru. Každá venkovní dlaždice je jedinečná svým nepravidelným vyobrazením žil, suků či prasklin. Připravte ovocné smoothie, pozvěte přátele  a skutečný požitek z relaxu může začít…

 

2cm dlažba Noon má také interiérovou variantu pro sladění interiéru a exteriéru

Terasová dlažba Noon má také svou interiérovou varinatu. Jakou to přináší výhodu? Že ve stejném designu můžete sladit interiér a exteriér a vytvořit tak bydlení jako z rukou špičkového designéra. Lze vzhledově sjednotit například venkovní terasu s obývacím pokojem a kuchyní. Interiérovou variantu této venkovní dlažby najdete zde. Inspiraci můžete načerpat také v článku 5 tipů, jak sladit interiér s exteriérem.

Jedinečný systém pokládky dlažby na terče vám přinese řadu výhod

Venkovní dlažba se vyrábí v tloušťce 2 cm, díky čemuž umožňuje suchou pokládku na terče, do trávy nebo do štěrku. Unikátní systém pokládky dlažby na terče vám přinese mnoho výhod. Venkovní dlaždice bude možné kdykoliv nazvednout, vrátit zpátky na místo, a také vyměnit. To oceníte například v případě, když budete chtít pod venkovní dlažbou opravit třeba elektroinstalaci či hydroizolaci. Dlažbu na terče je možné pokládat na jakýkoliv pevný podklad, například betonový anebo zhutněný štěrkový. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Inspiraci můžete načerpat také v příběhu našeho zákazníka.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy