Inspirace pro kuchyně

Hledáte inspiraci pro vaši kuchyň? Tady najdete fotogalerie kuchyní. Inspirovat se můžete designovými fotografiemi, na nichž uvidíte obklady a dlažbu do kuchyně mnoha stylů, barev a rozměrů. Inspiraci získáte také z řešení našich zákazníků – na fotografiích uvidíte naše návrhy a inspirační fotografie ze skutečných realizací kuchyní, v nichž vynikají naše obklady a dlažby.

Říká se, že kuchyň je srdcem domova. Aby i ta vaše byla opravdovým srdcem, měla by být zařízena ve stylu, který se vám líbí. Základem je nejen kuchyňská linka ve správné barvě a designu, ale také podlaha a obklady za linkou. Nejlepší řešení pro podlahu v kuchyni představují keramické dlažby. Mají řadu designů, které dokonale zapadnou do kuchyně v moderním, venkovském i v jakémkoliv jiném stylu. To stejné platí také o obkladech použitých na stěně za linkou. Vše tak může být sladěno do nejmenšího detailu.

Dlažba do kuchyně může mít mnoho podob

>

Jak docílit toho, aby byla v kuchyni doslova radost vařit? Musíme si ji zařídit tak, abychom se v ní cítili co nejlépe. Celkový design kuchyně se bude odvíjet od zvolené podlahy a také obkladu za kuchyňskou linku. Keramické dlažby mají řadu designů a mohou se tak stát hlavním designovým prvkem kuchyně. Vybírat lze z keramických imitací dřeva, mramorů a jiných typů kamenů, imitací kovu, betonu či z dlažeb s nejrůznějšími vzory. Každý si tak může vybrat to nejlepší řešení dle svého gusta – keramické dlažby jsou vhodné pro venkovský, moderní, luxusní, skandinávský či jakýkoliv jiný styl kuchyně. Rádi vám poskytneme rady, tipy a návrhy řešení vaší realizace tak, aby byla vaše kuchyně již od podlahy zařízena přesně ve stylu, který se vám líbí.

Jako kuchyňské obklady se dají použít nejen dlažby, ale i běžné koupelnové obklady. Spoustu inspirace najdete také v článku o kuchyňských obkladech.

Jaký design může mít kuchyňský obklad? Inspirujte se několika řešeními

>

Také obklad za kuchyňskou linku má podobně jako dlažba širokou škálu designů. Z jakých možností můžete například vybírat?

    • Dlažba jako obklad. Toto řešení je velmi časté. Dlažbu, kterou zvolíte na podlahu, položíte i jako obklad za kuchyňskou linku. Vše bude dokonale sladěno. Dlažba se jako obklad na stěnu běžně používá, nejen v kuchyni, ale také v koupelně, v obýváku i v jiných částech interiéru.

    • Dekorace z keramiky. Součástí kolekcí keramických dlažeb a obkladů bývají nejrůznější dekorace z keramiky. Jsou to třeba mozaiky, obklady s geometrickými, patchworkovými nebo jinými vzory či obklady ve tvaru hexagonů, které dnes patří mezi trendy. Tyto dekorace se dají použít jako kuchyňský obklad a dokonale budou ladit s dlažbou.

    • Designový mix. Do kuchyně můžete zvolit dlažbu v určitém designu, jako například v imitaci mramoru, dřeva či betonu a za kuchyňskou linku zvolit zcela jiný styl obkladu. Tato možnost kápne do noty zejména příznivcům nápaditých řešení.

Rádi vám ukážeme tipy na produkty pro vaši kuchyni přesně dle vašich představ a pošleme další inspirační fotogalerie. Vytvoříme vám i 3D grafický návrhTaké si můžete vytvořit rychlou vizualizaci zdarma v našem online vizualizátoru.  Pro dokonalý dojem je samozřejmě důležitý i nábytek, židle a dekorace. Obrovskou výhodou keramických obkladů a dlažeb je snadná čistitelnost. Stačí je vytírat vodou s přídavkem čisticího prostředku na keramickou dlažbu či saponátu. Nečistoty a mastnotu snadno odstraníte.