M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Quarziti 2.0

Hledáte venkovní dlažbu, která bude vypadat jako přírodní kamenná dlažba? Pak si tuto dlažbu na terasu zcela jistě zamilujete. Svou strukturou připomíná kámen naprosto dokonale, krásný design těchto dlaždic vynikne na terase, na balkoně nebo u bazénu.

Venkovní dlažba Quarziti 2.0 - Foto 1
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Glacier QR 01
Běžně do 2 týdnů
Glacier QR 01
Mantle QR 05
Běžně do 2 týdnů
Mantle QR 05
Mountains QR 02
Běžně do 2 týdnů
Mountains QR 02
River
Běžně do 2 týdnů
River
Waterfall QR 03
Běžně do 2 týdnů
Waterfall QR 03
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je venkovní dlažba Quarziti 2.0 ?

  • Tloušťka: 2 cm
  • Vhodná pro pokládku na terče nebo do štěrku
  • K dispozici také dlažba ve standardtní tloušťce 1 cm vhodná do interiéru
  • Barvy: glacier, mountains, waterfall, river, mantle
  • Formáty: 60×60, 45×90, 60×120 cm
  • Rektifikovaná – její hrany jsou dokonale rovné
  • K dispozici také tvarovky k bazénu
  • Krásná imitace kamene

Na velkém formátu venkovní dlažby Quarziti 2.0 struktura kamene dokonale vynikne

Tato 2cm dlažba na terasu nabízí pět krásných, přírodních odstínů, z nichž každý bude v exteriéru vypadat jako přírodní kamenná dlažba. Venkovní dlažba v imitaci kamene je vhodná na terasu, balkon nebo jako dlažba k bazénu. Dají se k ní pořídit také speciální bazénové tvarovky, které mají stejný design jako venkovní dlaždice. V rámci této série si můžete vybrat ze tří formátů – 60×60cm, 45×90cm nebo 60×120 cm. Velké formáty venkovních dlaždic opticky zvětšují prostor a terasa či prostranství u bazénu budou působit uceleným dojmem. Na velkém formátu venkovních dlaždic navíc kresba kamene vynikne lépe, než by vynikla na menších rozměrech.

 

Jakou pokládku zvolit? V článcích se dozvíte o možnostech pokládky venkovních dlaždic

Venkovní 2cm dlažba umožňuje pokládku do štěrku, do trávy nebo na terče. Zvažujete, který typ pokládky bude pro vaši terasu, balkon či zahradu ten pravý? S rozhodováním vám může pomoci článek Dlažba na zahradu o tloušťce 2 cm nabízí krásný design a různé možnosti pokládky. K nejoblíbenějším formám pokládky patří pokládka dlažby na terče. Jaké výhody v exteriéru přináší? To se dozvíte v článku Dlažba na terasu? Seznamte se s chytrým řešením. Budete se divit, co všechno dokáže. Proč je dlažba na terče zcela bezkonkurenčním řešením pro terasy? To se můžete dočíst v článku Dlažbu na terasu pořídil kvůli dětem i praktičnosti. Dočtete se v něm, proč náš zákazník vybíral vhodnou podlahu na terasu dlouhé dva roky, a proč nakonec zvolil keramickou dlažbu na terče.

Venkovní dlažba Quarziti 2.0 má také interiérovou variantu

Tato venkovní dlažba v imitaci kamene má také interiérovou variantu ve stejném designu. Vaše venkovní a vnitřní prostory tak můžete dokonale sladit. Co třeba pořídit tuto krásnou dlažbu na terasu i do obývacího pokoje nebo na balkon a do ložnice? Jejich design bude stejný, rozdíl bude pouze ve způsobu pokládky. Zatímco 2cm venkovní dlažbu můžete pokládat na terče, do trávy nebo do štěrku, interiérovou budete lepit. Inspirovat se můžete v článku 5 tipů, jak sladit interiér s exteriérem.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy