Venkovní dlažba Gare du Nord

Venkovní dlažba v imitaci betonu Gare du Nord dodá moderní šmrnc terase, zahradě či okolí bazénu. Díky nejmodernějším technologiím výroby je neobyčejně krásná a stylová. Venkovní dlaždice této série mají rozměr 60×60 cm a dají se pokládat s minimální spárou. 2cm venkovní dlažba má také interiérovou variantu. Je tak možné dokonale sladit interiér s exteriérem.

Venkovní dlažba Gare du nord imitace betonu krémová barva
Dostupnost: Obvykle do 14 dní

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

 • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
 • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
 • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
 • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 21:30, ne 16:00 - 21:30
 • Vše zdarma

Produkty této série

Graphite, Formát: 60 × 60 cm, Dostupnost: Běžně do 10 dnů
Graphite
60 × 60 cm
Běžně do 10 dnů
Sand, Formát: 60 × 60 cm, Dostupnost: Běžně do 10 dnů
Sand
60 × 60 cm
Běžně do 10 dnů

Jaká je venkovní dlažba Gare du nord?

  • Tloušťka 2 cm
  • Barvy: sand a graphite
  • K dispozici také dlažba v tloušťce 1 cm do interiéru
  • Formát: 60x60 cm
  • Vhodná pro pokládku na terče a do štěrku
  • Rektifikovaná – hrany jsou seříznuty dokonale přesně

Dlažbu na terasu lze pokládat s minimální spárou na terče či do štěrku, více se dozvíte v článcích

Jednoduchá, nadčasová a vyrobená dle nejmodernějších trendů. Přesně taková je 2cm dlažba na terasu či k bazénu Gare du Nord. Tato keramická imitace betonu má rozměr 60×60 cm a dostupná je ve 2 odstínech – světlém a tmavém.  Je rektifikovaná, což znamená, že její hrany jsou seříznuty dokonale přesně a dá se tak pokládat i s minimální spárou.

2 cm dlažba se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Co můžete od jednotlivých typů pokládek očekávat? Základní přehled si můžete udělat v článku Typy pokládky 2cm dlažby.

Venkovní dlažba z keramiky je v mnoha ohledech na terasu či k bazénu lepší možností než betonová dlažba. Proč? To se dočtete v článku Srovnání keramické a betonové dlažby.

Někdy výběr vhodné venkovní podlahy na terasu či k bazénu trvá opravdu dlouho. Jeden z našich zákazníků hledat vhodnou podlahu na terasu k rodinnému domu dva roky. Nakonec objevil náš sortiment. Nejvíce se mu líbily keramické imitace betonu, zvolil pokládku dlažby na terče. Čím ho exteriérová dlažba z keramiky zaujala, a proč se rozhodl právě pro ni? To se dočtete v článku Výběr dlažby na terasu.

2cm venkovní dlažba má také interiérovou variantu, díky ní umožní sladit třeba terasu s obývacím pokojem

2cm dlažba Gare du Nord má také interiérovou variantu. Dlažba Gare du Nord do interiéru se pokládá tak, jako všechny ostatní interiérové dlažby, tedy lepením. Kromě šedé je dostupná i v jiných barvách, jako například v hnědé nebo pískové. Dlažba má několik rozměrů a pro oživení interiéru se k ní dají pořídit dekory, které budou vypadat zajímavě třeba jako obklady na stěně.  

Interiérová i 2cm exteriérová dlažba v imitaci betonu Gare du Nord mají stejný design a jsou vyrobeny z totožného materiálu – z keramiky. Potrpíte si na dokonalé sladění? Pak bude pro vás kombinace interiérové a exteriérové dlažby vynikajícím řešením. Na terasu či k bazénu můžete nechat položit 2cm dlažbu a do obývacího pokoje nebo do kuchyně její interiérovou 1cm variantu.

Parametry - Gare du Nord

BarvaČerná, Krémová
VzhledBetonová stěrka
DostupnostBěžně do 10 dnů
Formát60 × 60 cm
MateriálKeramika
PoužitíVenkovní, Interiérová
MrazuvzdornostAno
ProtiskluznostAno
TvarČtverec
Tloušťka2 cm, 1 cm
PovrchStrukturovaný, Matný
RektifikaceAno

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy

E-Book - terasy - 2cm dlažby zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr dlažby na terasu

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru venkovní dlažby. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

 • Jakou tloušťku dlažby zvolit?
 • Jak se vyhnout poškození dlažby mrazem?
 • Příklady cen venkovních dlažeb
 • Fotografie z realizací zákazníků
 • ...a mnoho dalšího

Na vše odpovíme v e-booku nebo nám napište do online chatu!

Články

„Nejlepší dlažba do exteriéru je 2cm dlažba na terče, z níž lze vyrobit i venkovní nábytek,“ říká Giorgio Stefani z keramičky Mirage
Keramické dlažby o tloušťce 2 cm budou mít velkou budoucnost. Mají řadu krásných, zejména přírodních designů, a uplatnění najdou kdekoliv v exteriéru. Při použití k bazénu se dají k těmto venkovním dlažbám pořídit speciální lemy a tvarovky...
Dlažba na terasu: Jaké jsou příklady cen? A na kolik peněz vyjde pokládka?
Zajímají vás ceny venkovních dlažeb? Na venkovní terasu nebo kolem bazénu máte na výběr ze dvou možností dlažeb - 1 cm venkovní dlažbu, jejíž cena je levnější, ale pokládka je dražší. A 2 cm venkovní dlažbu, u které je to přesně naopak: Její cena je vyšší, ale pokládka je levnější. V následujících řádcích vám představíme několik venkovních dlažeb s konkrétními cenami...
Seznamte se s chytrým řešením pro venkovní dlažbu na terasu
Nesporné výhody dlažby na terasu o tloušťce 2 cm si zkrátka zamilujete. Tato venkovní dlažba je díky svým vynikajícím technickým vlastnostem velice odolná. A unikátní systém pokládky bez lepidla zaručí, že vám nikdy neodprýskne. 2cm venkovní dlažba má navíc mnoho designů...
Dlažbu na terasu pořídil kvůli dětem i praktičnosti
Rozhovor s naším zákazníkem, který má novou terasu z jedné z našich dlažby. Pečlivě si zjišťoval informace i o jiných venkovních podlahách. Proč kvůli dětem odmítl dřevo i dřevoplast?

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažeb v obývacích pokojích či obkladů za kuchyňskými linkami a dalších.

Inspirovat se