M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Venkovní dlažba Gare du Nord

Venkovní dlažba v imitaci betonu Gare du Nord dodá moderní šmrnc terase, zahradě či okolí bazénu. Díky nejmodernějším technologiím výroby je neobyčejně krásná a stylová. Venkovní dlaždice této série mají rozměr 60×60 cm a dají se pokládat s minimální spárou. 2cm venkovní dlažba má také interiérovou variantu. Je tak možné dokonale sladit interiér s exteriérem.

Venkovní dlažba Gare du nord imitace betonu krémová barva
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Graphite
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Graphite
Sand
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Sand
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je venkovní dlažba Gare du nord?

  • Tloušťka 2 cm
  • Barvy: sand a graphite
  • K dispozici také dlažba v tloušťkce 1 cm do interiéru
  • Formát: 60x60 cm
  • Vhodná pro pokládku na terče a do štěrku
  • Rektifikovaná – hrany jsou seříznuty dokonale přesně

Dlažbu na terasu lze pokládat s minimální spárou na terče či do štěrku, více se dozvíte v článcích

Jednoduchá, nadčasová a vyrobená dle nejmodernějších trendů. Přesně taková je 2cm dlažba na terasu či k bazénu Gare du Nord. Tato keramická imitace betonu má rozměr 60×60 cm a dostupná je ve 2 odstínech – světlém a tmavém.  Je rektifikovaná, což znamená, že její hrany jsou seříznuty dokonale přesně a dá se tak pokládat i s minimální spárou.

2 cm dlažba se pokládá bez použití lepidla na terče, do trávy nebo do štěrku. Co můžete od jednotlivých typů pokládek očekávat? Základní přehled si můžete udělat v článku Typy pokládky 2cm dlažby.

Venkovní dlažba z keramiky je v mnoha ohledech na terasu či k bazénu lepší možností než betonová dlažba. Proč? To se dočtete v článku Srovnání keramické a betonové dlažby.

Někdy výběr vhodné venkovní podlahy na terasu či k bazénu trvá opravdu dlouho. Jeden z našich zákazníků hledat vhodnou podlahu na terasu k rodinnému domu dva roky. Nakonec objevil náš sortiment. Nejvíce se mu líbily keramické imitace betonu, zvolil pokládku dlažby na terče. Čím ho exteriérová dlažba z keramiky zaujala, a proč se rozhodl právě pro ni? To se dočtete v článku Výběr dlažby na terasu.

2cm venkovní dlažba má také interiérovou variantu, díky ní umožní sladit třeba terasu s obývacím pokojem

2cm dlažba Gare du Nord má také interiérovou variantu. Dlažba Gare du Nord do interiéru se pokládá tak, jako všechny ostatní interiérové dlažby, tedy lepením. Kromě šedé je dostupná i v jiných barvách, jako například v hnědé nebo pískové. Dlažba má několik rozměrů a pro oživení interiéru se k ní dají pořídit dekory, které budou vypadat zajímavě třeba jako obklady na stěně.  

Interiérová i 2cm exteriérová dlažba v imitaci betonu Gare du Nord mají stejný design a jsou vyrobeny z totožného materiálu – z keramiky. Potrpíte si na dokonalé sladění? Pak bude pro vás kombinace interiérové a exteriérové dlažby vynikajícím řešením. Na terasu či k bazénu můžete nechat položit 2cm dlažbu a do obývacího pokoje nebo do kuchyně její interiérovou 1cm variantu.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané venkovní dlažby a terasy