M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Dlažba v dekoru kamene Hurricane

Elegantní, nadčasová a plná čistých linií. Taková je dlažba imitující kámen Hurricane s jemně vykreslenou strukturou kamene. Obývacímu pokoji, ložnici či koupelně dodá opravdový šmrnc. Dlažba má 4 různé, neutrální barvy. Dá se také pořídit v rozličných formátech a na výběr je ze 2 povrchů. Dlažba má také variantu o tloušťce 2 cm ve stejném designu, která je vhodná do exteriéru.

Dlažba v dekoru kamene Hurricane - Foto 1

Produkty této série

Sand
80 × 80 cm
Běžně do 2 týdnů
Sand
Silver
60 × 60 cm
Běžně do 2 týdnů
Silver
Smoke
80 × 80 cm
Běžně do 2 týdnů
Smoke
White
60 × 120 cm
Běžně do 2 týdnů
White
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je dlažba Hurricane v imitaci kamene?

  • Tloušťka: 1 cm (k dispozici také 2cm varianta do exteriéru)
  • Vzhled: imitace kamene
  • Formáty: 60 × 120, 60 × 60, 60 × 30, 80 × 80, 40 × 80 cm
  • Barvy: white, silver, smoke, sand
  • Povrch: matný i protiskluzný
  • Vhodná pro podlahové vytápění
  • K dispozici také dekory

Podlaha s dlažbou Hurricane vypadá jako z pravého kamene

Dlažba v imitaci kamene, která se jmenuje Hurricane, je vyrobena nejmodernějšími digitálními technologiemi a je tak nerozeznatelná od pravé kamenné podlahy. Díky tomu, že se snadno čistí a nenasakuje vodu, je vhodná do všech místností interiéru, včetně koupelny. Dlažba může mít povrch v matu anebo povrch s protiskluzovou úpravou. Ta je vhodná do míst, ve kterých je zvýšené riziko uklouznutí, jako například do vstupních hal. Rádi vám doporučíme, jaký povrch dlažby bude pro vaše prostory ideální.

Inspirujte se zákazníkem, který upřednostnil keramickou imitaci před kamennou podlahou

Proč je do koupelny vhodnější použit keramickou dlažbu než prvý kámen? To se dočtete v článku Realizace koupelny v kamenném designu. Náš zákazník vám povypráví o tom, proč do koupelny upřednostnil imitaci kamene před pravým kamenem nebo proč zvolil právě velký formát obkladu a dlažby. V článku uvidíte také fotografie koupelny zákazníka.

Dlažba Hurricane má 4 neutrální barvy, které se dají výborně kombinovat s jinými barvami a materiály

Dlažba imitující kámen Hurricane je dostupná ve 4 neutrálních barvách, které se dají perfektně kombinovat s jinými barvami a materiály v interiéru. Barvy dlaždic si budou rozumět jak s neutrálními, tak výraznými barvami na nábytku, doplňcích a dekoracích. Zajímavým řešením může být v interiéru kombinace keramické imitace kamene s dlažbou v imitaci dřeva.  Dlažba se dá využít i jako obklad na stěnu a dají se k ní pořídit keramické dekorace, jako například s dekorem jemných vlnek nebo v designu kamenných obkladových pásků. Tyto dekorace se dají využít jako obklady na stěnu, třeba do koupelny.

Velký formát dlažby je nejlepší řešení pro interiér

Kromě různých barev jsou k výběru také rozličné formáty dlažby Hurricane. Zákazníkům doporučujeme zejména větší formáty dlažby. Mezi dlaždicemi bude méně spár a na velkém formátu zároveň dokonale vynikne znázorněná struktura kamene. Jaké jsou výhody obkladu a dlažby velkých formátů v interiéru? To se dočtete v článku Velkoformátové obklady a dlažby: Výhody, rozměry a ceny.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané dlažby imitující kámen