Velkoformátový obklad a dlažba Purity of Marble

Dlažba imitující mramor Purity of Marble dokonale znázorňuje čistotu a krásu pravého mramoru. Výrazné žilkování věrně napodobuje vzhled přírodních mramorů. Tato dlažba je k dostání v několika barvách a formátech, které vnesou do interiéru dotek luxusu. Dlažba vytvoří luxusní efekt také na stěně, dá se využít jako mramorový obklad.

Obklady Purity of marble imitace mramoru v koupelně
Dostupnost: běžně do 14 dnů

Vyzkoušejte vizualizaci přímo ve vaší místnosti. Výsledek do 30 minut!

 • Vyfoťte vaše prostory a pošlete nám je
 • Připravíme pro vás rychlý návrh, jak bude dlažba vypadat
 • Nebo si zobrazte konkrétní sérii v místnosti i sami
 • Vizualizujeme: po - pá 7:30 - 20:00, ne 17:30 - 21:30
 • Vše zdarma

Produkty této série

Elegant greige, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Elegant greige
Běžně do 2 týdnů
Marfil, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Marfil
Běžně do 2 týdnů
Onyx pearl, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Onyx pearl
Běžně do 2 týdnů
Pure white, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Pure white
Běžně do 2 týdnů
Purity of marble calacatta Lux, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Purity of marble calacatta Lux
Běžně do 2 týdnů
Purity of marble lasa Lux, Formát: 75 × 150 cm, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Purity of marble lasa Lux
75 × 150 cm
Běžně do 2 týdnů
Purity of marble statuario Lux, Formát: 75 × 150 cm, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Purity of marble statuario Lux
75 × 150 cm
Běžně do 2 týdnů
Royal beige, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Royal beige
Běžně do 2 týdnů
Supreme dark, Dostupnost: Běžně do 2 týdnů
Supreme dark
Běžně do 2 týdnů

 

Jaké jsou velkoformátové obklady a dlažba Purity of Marble?

  • Tloušťka: 0,9 - 1 cm
  • Formát: 75×75, 75×150, 60 × 60, 120×120, 120 × 278, 30,5×91,5 cm
  • Barvy: statuario, lasa, calacatta, royal beige, marfil, onyx pearl, pure white
  • K dostání také tvarovky: sokl a schodovka
  • Vhodné pro podlahové vytápění

Propracovaný vzhled

Díky novým technologiím a postupům při výrobě dlažeb, jsou designy obkladů i dlažeb imitujících mramor či jiné přírodní materiály na nejvyšší úrovni. Dnes se již nestane, aby ležely dvě zcela stejné dlaždice vedle sebe. Výrobci se snaží o co největší počet unikátních vzorů v rámci každého barevného provedení. 

Dlažba imitující mramor je nerozeznatelná od pravého mramoru a snadno se udržuje

Dlažba imitující mramor z keramiky s názvem Purity od Marble potěší oči každého milovníka luxusu a elegance. Dlažba je vyrobena nejmodernějšími technologiemi digitálního tisku a je tak nerozeznatelná od pravého mramoru. Krásné barvy a výrazné žilkování zaujmou i ty nejnáročnější zákazníky. Na rozdíl od podlahy z pravého mramoru se dlažba snadněji udržuje – stačí o ni pečovat vodou s přídavkem čisticího prostředku na keramickou dlažbu. Skvrny od rozlitého džusu, mléka či vína se do dlažby nevsáknou a půjdou vyčistit, což je jedna z obrovských výhod dlažby v imitaci mramoru.

Na velkém rozměru dlaždic dokonale vynikne struktura mramoru

Keramická imitace je dostupná v několika rozměrech, zejména ve velkých formátech. Na velkém rozměru dlaždic naprosto dokonale vynikne struktura mramoru. Interiér bude doslova obdivuhodný. Spoustu inspirace pro váš interiér získáte v článku Rozměry a výhody velkoformátových obkladů a dlažeb. Dlažby v imitaci mramoru a v dalších přírodních designech se dnes běžně využívají i jako obklady na stěnu. Spoustu inspirace získáte v článku Využití dlažby a obkladu v imitaci mramoru.

Jak může dlažba imitující mramor v interiéru vypadat? Inspirujte se našimi zákazníky

Jak dokonale může v interiéru, včetně koupelny, vypadat nejen struktura mramoru, ale také dřeva a kamene? To se dočtete v článku Přírodní interiér. Je to příběh o realizaci interiéru našeho zákazníka, který vám popovídá o tom, proč upřednostnil keramické imitace před pravým mramorem či kamenem a jak celá realizace probíhala. V textu si můžete prohlédnout také fotografie jeho interiéru – novostavby rodinného domu. V článku Mramorová koupelna se můžete inspirovat zákaznicí, která  zvolila dlažbu imitující mramor i jako obklad na stěnu koupelny a do sprchy. Pro mramorový design se nadchla na cestách po Itálii.

Mramorové obklady jsou nerozeznatelné od přírodního mramoru a dokonce ještě hezčí

S těmito koupelnovými obklady a dlažbou bude vaše koupelna jedinečná a stylová! Mramor byl známkou luxusu a elegance odpradávna, a to nejen v koupelnách. Jeho krása uchvátila již starověké civilizace. Dnes se s jeho podobou setkáváme především v podobě obkladů a dlažeb – nejen v koupelnách. Moderní digitální technologie tisku umožňují mramorovým koupelnovým obkladům a dlažbám vtisknout podobu, která je nerozeznatelná od přírodního mramoru nebo dokonce mnohem hezčí. Obklady a dlažba do koupelny se navíc líp čistí než přírodní mramor, což je v koupelnách zvláště přínosné.

Na velkém rozměru vynikne vzor mramoru lépe než na malých kachličkách do koupelny

Koupelnové obklady mají tři jemné barvy, které jsou laděné do teplých a studených tónů. Obklady do koupelny mají také tři rozměry, mezi nimiž nechybí ani velké formáty 75x100 cm a 120x150 cm. Velký formát obkladaček do koupelny dodá každé koupelně luxusní nádech a opticky ji zvětší. Na velkém rozměrů navíc vzor mramoru vynikne mnohem výrazněji a lépe než na malých kachličkách do koupelny. K vytvoření stylové koupelny tak nic nebude stát v cestě! Samozřejmostí k této koupelnové kolekci obkladů a dlažeb jsou také speciální tvarovky. Načerpejte inspiraci ve fotogalerii.

Parametry - Purity of Marble

BarvaHnědá, Krémová, Šedá, Bílá, Béžová, Černá
VzhledMramor
DostupnostBěžně do 2 týdnů
MateriálKeramika
ProtiskluznostNe
Tloušťka1 cm
MrazuvzdornostNe, Ano
PovrchLesklý
PoužitíInteriérová
Formát75 × 150 cm, 75 × 75 cm, 60 × 60 cm, 120 × 120 cm, 120 × 278 cm, 31 x 92 cm

 

Nevyznáte se v parametrech? Poradíme vám
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme

Série

E-Book - velkoformáty - VF zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr velkoformátových obkladů a dlažeb

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru velkoformátových obkladů a dlažeb. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

 • Jaké může mít dlažba rozměry?
 • Jak se velké formáty pokládají?
 • Jaké jsou výhody velkého formátu?
 • Fotografie z realizací zákazníků
 • ...a mnoho dalšího

Na vše odpovíme v e-booku nebo nám napište do online chatu!

Články

Nákup online se vyplatil. Krásný vzhled mramoru na velkoformátových dlaždicích v koupelně si užívá celá rodina
Koupelnu snů, která vypadá jako luxusní wellness zóna, má od nás jedna z našich zákaznic. Co dodává její koupelně luxusní šmrnc? Především velkoformátový obklad a dlažba v imitaci mramoru, které si zákaznice vybrala na dálku z pohodlí svého domova přes naše online poradenské centrum.
Velkoformátové obklady a dlažby: Velký zázrak do malé koupelny
Budete zařizovat malou koupelnu a přemýšlíte, jak jí dodat „pár centimetrů“ navíc? Dobrou zprávou je, že kouzelnou hůlku nebudete potřebovat. Zázrakem pro vaši malou koupelnu budou velkoformátové obklady a dlažby, které ji spolehlivě opticky zvětší. Načerpejte inspiraci z fotografií našich zákazníků...
Velkoformátové obklady vyžadují precizní systém pokládky. Jak je správně položit?
Budete pořizovat do interiéru velkoformátový obklad či dlažbu? Velkoformátové obklady a dlažby mají jiné nároky na pokládku než kachličky menších rozměrů. Jejich pokládka musí být velmi precizní. Přece jen dostat tak velkou dlaždici na zeď není žádná hračka. Nezbytné je oslovit řemeslníka se zkušenostmi...
Velkoformátové obklady a dlažby: Jaké jsou jejich ceny, rozměry a výhody v interiéru?
Opravdu impozantní dojem je jedním z největších přínosů velkoplošných obkladů a dlažeb. Samozřejmě ale mají i mnoho dalších výhod. V následujících řádcích jsme pro vás shrnuli přehled nejčastějších rozměrů velkoformátových obkladů a dlažeb. Na konkrétních produktech vám také představíme ceny velkoformátových obkladů a dlažeb a dozvíte se, co především jejich cenu ovlivňuje.

Inspirační fotogalerie

Hledáte inspiraci pro váš interiér nebo exteriér? Podívejte se na fotografie ze skutečných realizací koupelen, teras, dlažby v obýváku či obkladu za kuchyňskou linkou a dalších.

Inspirovat se