M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Bílé obklady a dlažby do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám bílá barva koupelnových obkladů? Jakou vytvoří v koupelně atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny koupelnové série (41)

Bílé koupelnové obklady jsou univerzální a dají se kombinovat s jakoukoliv barvou

Jednoduchá, krásná a čistá. Přesně taková je bílá barva koupelnových obkladů a dlažeb, která se v koupelně stane perfektním základem pro ostatní barvy. Dokonalost bílých kachliček do koupelny tkví v jejich univerzálnosti – lze je kombinovat s libovolnou barvou obkladů, dlaždic či koupelnového vybavení. Bílá dá v koupelně zvláště vyniknout sytým či tmavším odstínům, bledým pak dodá osobitý jas a hloubku. Bílé kachličky ovšem dokáží v koupelně vyniknout i samostatně, jen je třeba dávat pozor na to, aby nepůsobily příliš sterilně -  ideální je oživit je alespoň barevnými koupelnovými doplňky.

Kachličky do koupelny v bílém provedení mohou koupelně dodat nádech luxusu či ji opticky zvětšit

Bílá barva se může stát královnou každé koupelny. Větším koupelnám dodají bílé koupelnové obklady nádech luxusu, menší koupelny opticky zvětší a prosvětlí. S bílými obklady je možné koupelnu „obléct“ například do chladnějšího minimalistického stylu a to tak, že je zkombinujeme třeba s dlažbou v imitaci cementové stěrky. V kombinaci s designem přírodních materiálů, například koupelnovou dlažbou v imitaci kamene nebo dlažbou v imitaci dřeva, naopak dodáte koupelně teplejší rustikální styl. Bílá barva vám zkrátka umožňuje vtisknout koupelně mnoho různých vzhledů a nikdy s ní nemůžete nic zkazit.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít