Obklady a dlažby do koupelny imitující betonovou stěrku

Recept na nadčasovou koupelnu? Ingredience v podobě koupelnových obkladů v designu betonové stěrky. Obklady do koupelny v imitaci betonu dnes již zdaleka nemusejí být jen strohé a mdle šedé. Betonové obklady mají propracovaný design a mohou mít minimalistický či rustikální nádech nebo být ozvláštněny geometrickými a dalšími vzory. Imitace betonu obkladů si výborně rozumí i s přírodními motivy dlažeb nebo doplňků. Produkty v imitaci betonové stěrky najdete níže. 

I dlažby v imitaci betonu je možné použít jako betonový obklad nejen do koupelny ale i do ostatních místností v interiéru. 

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Barva
Vzhled
Cenový hit
Použití
Formát
Rektifikace
Dostupnost
Tloušťka
Povrch
Tvar
Protiskluznost
Mrazuvzdornost
Další filtry
Cenový hit:
Protiskluznost:
Mrazuvzdornost:
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

Koupelnové obklady v designu betonu si výborně rozumí s dalšími materiály

Jsou jako „chameleoni“, kteří se dokonale dokážou přizpůsobit požadavkům koupelny. Tak by se stručně daly charakterizovat koupelnové obklady a dlaždice v designu betonu. Jejich největší výhoda totiž spočívá v jejich obrovské univerzálnosti. V koupelně vytvoří perfektní základ, který je možné hravě zkombinovat s dalšími materiály – třeba s přírodní dlažbou do koupelny v designu dřeva, kamene či kovu. Obklady do koupelny ve vzhledu betonové stěrky se dají také skvěle sladit se skleněnými prvky nebo jen barevnými koupelnovými doplňky. Barevný dávkovač na mýdlo, koupelnová předložka či koš na prádlo lze časem vyměnit. Koupelna tak bude pokaždé jiná a neomrzí se vám ani po letech…

Betonové koupelnové obklady jsou velmi tvárné a dá se s nimi vytvořit koupelna v jakémkoliv stylu

Koupelna navíc může mít díky koupelnovým obkladům v designu betonové stěrky pokaždé jiný vzhled, který se perfektně přizpůsobí vkusu jejího majitele nebo například i přírodní imitaci dlaždic či koupelnového nábytku, sprchy, vodovodní baterie i dalších doplňků. S koupelnovými obklady v designu betonu vytvoříte třeba minimalistickou koupelnu nebo koupelnu s industriálním nádechem. Ale také koupelnu s rustikálním podtónem, která navodí teplou a pohodovou atmosféru. Anebo byste uvítali spíše koupelnu v patchwork stylu? I takovou tvář může vaše koupelna právě díky koupelnovým obkladům a dlažbám v designu betonové stěrky mít. Prohlédněte si pro inspiraci fotogalerii našich koupelen v imitaci betonové stěrky a přesvědčte se, jak mimořádně je betonový design tvárný a nadčasový.

I betonové obklady nabízí širokou pestrost barev, povrchů i rozměrů 

Betonové obklady dnes můžeme najít nejen v šedých odstínech typických pro beton či imitace kamene. Barvy obkladů můžou být od bílých a šedých tónů až po pískové nebo hnědé barvy a výjimkou nejsou i další odstíny, při kterých se obklad betonové imitace striktně nedrží originální předlohy a přírodní barvy betonu. Petrolejově modrá nebo cihlově červená barva na betonovém obkladu taktéž nejsou výjimkou. 

Betonový obklad je možné pořídit do koupelny v matném ale i lesklém provedení a povrch obkladů může být také pololesklý, čím poskytuje mnohem víc možností než klasická betonová stěrka. 

Imitace betonu v podobě obkladů je k dispozici v mnoha rozměrech od 20x20 po 120x280 cm. Beton a jeho imitace tak najdeme i ve velkoformátových obkladech a dlažbách, kde jeho struktura opravdu vynikne stejně jako jiné přírodní motivy. Betonová stěrka na velkém formátu nejlépe ukáže strukturu betonu i tahy po stěrce, nebo šmouhy a tónování. Podobně jako například imitace kamene, kde také můžeme najít různé tóny barev i na jednom obkladu. Díky těmto designovým prvkům působí produkty imitace betonu hodnověrně. 

Pokud vás zaujal právě beton doporučujeme i jeden z našich článků o obkladech a dlažbách v imitaci betonu, kde se dozvíte o jejich klíčových vlastnostech i další technické informace a načerpáte inspiraci nejen pro obklady ale i betonové dlažby, které skvěle doplní dlažbu v tomto designu. 

Na fotografiích z realizací, které najdete níže ve fotogalerii, se můžete podívat jak vypadá imitace betonu v domácnostech našich zákazníků.

Pro další inspiraci z realizací nás kontaktujte na online chatu

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme