M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Obklady a dlažby do koupelny imitující betonovou stěrku

Recept na nadčasovou koupelnu? Ingredience v podobě koupelnových obkladů v designu betonové stěrky. Obklady do koupelny v imitaci betonu dnes již zdaleka nemusejí být jen strohé a mdle šedé. Mají propracovaný design a mohou mít minimalistický či rustikální nádech nebo být ozvláštněny geometrickými a dalšími vzory.

 

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny obklady a dlažby do koupelny (18)

Koupelnové obklady v designu betonu si výborně rozumí s dalšími materiály

Jsou jako „chameleoni“, kteří se dokonale dokážou přizpůsobit požadavkům koupelny. Tak by se stručně daly charakterizovat koupelnové obklady a dlažby v designu betonu. Jejich největší výhoda totiž spočívá v jejich obrovské univerzálnosti. V koupelně vytvoří perfektní základ, který je možné hravě zkombinovat s dalšími materiály – třeba s dlažbou do koupelny v designu dřeva či kovu. Obklady do koupelny ve vzhledu betonové stěrky se dají také skvěle sladit se skleněnými prvky nebo jen barevnými koupelnovými doplňky. Barevný dávkovač na mýdlo, koupelnová předložka či koš na prádlo lze časem vyměnit. Koupelna tak bude pokaždé jiná a neomrzí se vám ani po letech…

Betonové koupelnové obklady jsou velmi tvárné a dá se s nimi vytvořit koupelna v jakémkoliv stylu

Koupelna navíc může mít díky koupelnovým obkladům v designu betonové stěrky pokaždé jiný vzhled, který se perfektně přizpůsobí vkusu jejího majitele. S koupelnovými obklady v designu betonu vytvoříte třeba minimalistickou koupelnu nebo koupelnu s industriálním nádechem. Ale také koupelnu s rustikálním podtónem, která navodí teplou a pohodovou atmosféru. Anebo byste uvítali spíše koupelnu v patchwork stylu? I takovou tvář může vaše koupelna právě díky koupelnovým obkladům a dlažbám v designu betonové stěrky mít. Prohlédněte si pro inspiraci fotogalerii našich koupelen v imitaci betonové stěrky a přesvědčte se, jak mimořádně je betonový design tvárný a nadčasový.

ico small menu