M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Obklady a dlažby do koupelny imitující kámen

Koupelnové obklady v designu kamene v koupelnách doslova triumfují. Do koupelny vnesou dotek přírody a dodají jí nadčasovost. „Kamenné“ obklady do koupelny nabízejí mnoho designů – od typicky přírodního vzhledu, přes obklady s výraznou kresbou kamene až po luxusní design s lesklým povrchem.

 

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny obklady a dlažby do koupelny (7)

Krásný design kamenných koupelnových obkladů vynikne na podlaze či ve sprchovém koutu…

Dnešní koupelnové obklady a dlažby ve vzhledu kamene mají díky supermoderním technologiím výroby skutečně krásný a osobitý design, který je doslova k nerozeznání od přírodního kamene. Kamenné obkladačky do koupelny není na rozdíl od přírodního kamene potřeba v koupelně pravidelně impregnovat, ale stačí je vytřít. Pro svou snadnou údržbu se tak hodí nejen na podlahu a stěny koupelny, ale i jako obklad do sprchového koutu či kolem vany. V koupelně můžeme dlažbu v designu kamene položit prakticky kamkoliv…

Obkladačky do koupelny v designu kamene si budou rozumět s dalšími přírodními materiály

Koupelnové obklady a dlažba v imitaci kamene si budou v koupelně výborně rozumět s dalšími přírodními materiály – třeba s dlažbou v imitaci dřeva nebo kovu. Je ale vhodné vždy v koupelně kombinovat jen dva přírodní designy obkladů či dlažby, aby se materiály vzájemně „netloukly.“ Přírodní charakter koupelny umocní také zvolené doplňky – kamenné umyvadlo, držáky na ručníky a další dekorace.

ico small menu