M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Obklady a dlažby do koupelny imitující mramor

Obklady do koupelny v designu mramoru dodají koupelně díky svému honosnému vzhledu punc luxusu. „Mramorové“ koupelnové obklady mají mnoho krásných designů – od velmi volného až uměleckého vzhledu, přes vzhled onyxových kamenů až po design, který vychází ze skutečných přírodních mramorů.

 

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny obklady a dlažby do koupelny (8)

Koupelnové obklady v designu mramoru prosvětlí a opticky zvětší vaši koupelnu

Mramorové obklady dodají koupelně luxusní nádech a koupelna zároveň bude působit větším a světlejším dojmem. Většina obkladaček do koupelny v designu mramoru má totiž lesklý povrch, od nějž se odráží světlo. A mnoho z nich má také velký formát, což přispívá k optickému zvětšení celé koupelny. Kachličky do koupelny v designu mramoru jsou proto ideálními společníky i do menších koupelen, které hned získají „pár centimetrů navíc“. Větším koupelnám zase dodají na honosnosti a umocní dojem luxusu. Některé mramorové obklady dokonce na zdech koupelny působí jako umělecké dílo a dodávají jí tak jedinečnost.

Luxusní vzhled koupelny podtrhnou mramorové doplňky, dlažbu doplní předložka

Krásu mramorových obkladů do koupelny dokonale podtrhne sanita - třeba mramorové umyvadlo, vana a další vybavení. Kdo nechce v koupelně příliš investovat do sanity, může zvolit drobné mramorové doplňky – svítidla, vázy nebo rámečky na obrázky. Dlažba v designu mramoru s lesklým povrchem může v koupelně trochu klouzat. Proto je vhodné doplnit ji alespoň u vany či sprchového koutu koupelnovou předložkou, aby vám na mokré dlažbě neuklouzla noha.

ico small menu