Designový koupelnový nábytek

Designový koupelnový nábytek se může stát klenotem vaší koupelny. Když výrobce koupelnového nábytku spolupracuje při jeho navrhování s renomovaným designérem, vznikají opravdové stylové kousky. Takový nábytek pak vyniká svým tvarem či velkorysým řešením úložných prostor. Může tak být nejen stylový, ale i praktický. Někdy designér ke koupelnovému nábytku navrhne také umyvadlo, vanu, WC či bidet. Tento ucelený koncept koupelnového vybavení se pak dá designově sjednotit s bateriemi či koupelnovými obklady. Výsledkem bude přímo ohromující koupelna, v níž bude do nejmenšího detailu vše ladit. Inspirujte se, jaký nábytek dodá vaší koupelně styl i nádech luxusu.

Některé kusy koupelnového nábytku máme skladem k okamžitému odběru.

Modely koupelnového nábytku

Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

Příklady stylového koupelnového nábytku

>

Designový koupelnový nábytek, který lze perfektně sladit s dalším příslušenstvím v koupelně, nabízí několik výrobců. Patří mezi ně například švýcarská firma Laufen a holandská společnost Riho. Níže vám pro inspiraci představíme 3 kolekce stylového koupelnového nábytku, jejichž součástí jsou skříňky pod umyvadlo, závěsné či stojící koupelnové skříňky, police, zrcadla, regály a další příslušenství do koupelny.

Koupelnová kolekce Palomba od výrobce Laufen svým pojetím připomíná zálivy utvářené pohybem moře. Její součástí je nábytek, vany, umyvadla a další vybavení. | Příklady stylového koupelnového nábytku
Koupelnová kolekce Palomba od výrobce Laufen svým pojetím připomíná zálivy utvářené pohybem moře. Její součástí je nábytek, vany, umyvadla a další vybavení.

1. Plastový transparentní nábytek vnáší do koupelny barvy a neuvěřitelnou lehkost

Inovativní, jiný, až přímo ikonický. Takový je luxusní koupelnový nábytek z koupelnové kolekce Kartell by Laufen. Veškerý nábytek – skříňky, police, koupelnové regály a sestavy a také třeba rámy zrcadel, jsou transparentní, vyrobené z odolného plastu. Tento koncept vnáší do koupelny nádherné barvy a lehkost.

Koupelnová kolekce Kartell by Laufen má krásné barvy a nábytek v transparentním provedení. | 1. Plastový transparentní nábytek vnáší do koupelny barvy a neuvěřitelnou lehkost
Koupelnová kolekce Kartell by Laufen má krásné barvy a nábytek v transparentním provedení.

Společnost Laufen spolupracovala na vývoji této luxusní kolekce s firmou Kartell, která je ve světě nábytku pojmem, a také s dvojící předních italských  návrhářů Ludovicou a Robertem Palomba. Součástí koupelnového konceptu jsou také vany, umyvadla, zrcadla či WC a další dekorace a doplňky v jednotném designu. Rádi vám doporučíme také vhodné baterie či obklady a dlažby. Vaše koupelna bude dokonalá.

Součástí kolekce Kartell jsou skříňky připomínající regály. | p
Součástí kolekce Kartell jsou skříňky připomínající regály.

2. Koupelnový nábytek upoutá pozornost zajímavě řešenými prvky v černé barvě

Nábytek s černými prvky, který se stane v každé koupelně vrcholem elegance. Přesně takovou kolekci koupelnového nábytku s názvem Livit vytvořil holandský výrobce Riho. Koupelnová sestava je dostupná v několika barvách, zejména v dekorech dřeva v různých odstínech, koupelnové skříňky ovšem mohou mít také bílý povrch. Livit vám umožní uložit do koupelny všechny doplňky, které potřebujete, stylově.

Skříňka pod umyvadlo z kolekce Livit ladí s černým umyvadlem, designovým sprchovým koutem a baterií. | 2. Koupelnový nábytek upoutá pozornost zajímavě řešenými prvky v černé barvě
Skříňka pod umyvadlo z kolekce Livit ladí s černým umyvadlem, designovým sprchovým koutem a baterií.

K nábytku z kolekce Livit vám rádi doporučíme vhodné umyvadlo, baterie, zrcadla, či sprchovou zástěnu. Vše bude ve stejném nebo podobném stylu a perfektně spolu ladit. Veškerému koupelnovému vybavení a příslušenství bude nejvíce slušet černá nebo bílá barva. Můžeme vám také doporučit vhodné obklady do koupelny. S výběrem vám poradíme také online, i ve večerních hodinách.

Koupelnová kolekce Livit nabízí krásný design v dekorech dřeva i velkoryse řešené úložné prostory. | p
Koupelnová kolekce Livit nabízí krásný design v dekorech dřeva i velkoryse řešené úložné prostory.

3. Koupelnové skříňky uchvacují svými ladnými křivkami a geometrickou přesností

Val je jméno designové koupelnové kolekce, kterou pro Laufen navrhl renomovaný designér z Mnichova Konstantin Grcic. Z koupelnového nábytku jednoduchých, ladných křivek, doslova dýchá geometrická přesnost. Koupelnová kolekce zahrnuje také sanitární keramiku – stylová umyvadla či umyvadlové mísy, a také sprchové vaničky a vany. Díky svým zajímavým tvarům, extrémně tenkým okrajům a jemně strukturovanému povrchu, získávají především umyvadla z této luxusní kolekce celosvětová ocenění.

Koupelnový nábytek z kolekce Val má precizní křivky. | 3. Koupelnové skříňky uchvacují svými ladnými křivkami a geometrickou přesností
Koupelnový nábytek z kolekce Val má precizní křivky.

Zaujaly vás stylové koupelnové kolekce, jejichž součástí je i designový nábytek do koupelny? Obraťte se na nás a rádi vám představíme ty nejlepší možnosti právě pro vaši koupelnu.

Stylové vybavení Val vypadá skvěle v každé koupelně. | p
Stylové vybavení Val vypadá skvěle v každé koupelně.
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme