M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Koupelnový nábytek

Výběru nábytku do koupelny je třeba věnovat náležitou pozornost. Jsou to právě umyvadlové skříňky, police či celé nábytkové sestavy, které dotvoří atmosféru koupelny. Doporučujeme vám výběr koupelnového nábytku konzultovat se specialisty. Mohou vám doporučit nábytek, který dokonale zapadne do stylu vaší koupelny. Poradí vám také s výběrem vhodného rozměru nábytku a jeho údržbou. A také vám mohou pomoci koupelnový nábytek perfektně sladit s kachličkami do koupelny a dlažbou. V našem sortimentu máme jak běžné kusy nábytku do koupelny v mnoha stylech, tak třeba speciální vychytávky od renomovaných designérů. S výběrem vám můžeme poradit také online – i ve večerních hodinách. V textu níže, pod přehledem sortimentu, se můžete inspirovat třeba realizacemi koupelen našich zákazníků a dozvědět se o výběru nábytku a dalšího příslušenství do koupelny více informací.

Některé kusy koupelnového nábytku máme skladem k okamžitému odběru.

Modely koupelnového nábytku

Zobrazit všechen koupelnový nábytek (1)

Co se v následujících řádcích dozvíte?

  1. Ukážeme vám některé z realizací koupelen našich zákazníků
  2. Jak vypadají designové kolekce koupelnového nábytku, které koupelnu promění v klenot
  3. Proč je důležité řešit s námi výběr nábytku do koupelny?
 

Inspirujte se realizacemi koupelen našich zákazníků

Bílá závěsná skříňka s dvojumyvadlem dodává koupelně zákazníka punc luxusu

Bílá barva skříňky pod umyvadlo bude v koupelně vždy známkou čistoty. A když je bílá skříňka navíc v lesku, to je teprve paráda! Pro lesklý design koupelnového nábytku se nadchl i jeden z našich zákazníků – zvolil závěsnou skříňku s praktickým dvojumyvadlem. Skříňku jsme mu doporučili zkombinovat s lesklým koupelnovým obkladem a dlažbou Dublin v imitaci mramoru. A celá koupelna v lesku nemůže vypadat jinak než luxusně!


Zákazník má ve své koupelně bílou závěsnou skříňku a dvojumyvadlem.

Zákazníkovi jsme do koupelny pomohli vybrat také velké zrcadlo, které posiluje ohromující dojem z celé koupelny. Líbí se vám tato koupelna? Kontaktujte nás a rádi i vám pomůžeme s výběrem skříňky, police, zrcadla či celé koupelnové sestavy. Pomůžeme vám také koupelnový nábytek sladit s obklady a dlažbou, vodovodní baterií, vanou, sprchovým koutem či sanitární keramikou


Pohled na velkou část koupelny zákazníka, v pozadí vpravo s bílou umyvadlovou skříňkou v lesku.

Když si koupelnu zákazníka podmaní závěsné skříňky v dekoru dřeva…

Nahlédněte do koupelny dalšího našeho zákazníka a přesvědčte se, jak skvěle na závěsné koupelnové sestavě vypadá dekor dřeva! Zákazníkovi jsme koupelnový nábytek doporučili zkombinovat s dlažbou v imitaci dřeva, nejvíce jej zaujala dlažba Picasso. Šuplíky pod umyvadlem skýtají velký úložný prostor a praktická úchytka usnadňuje otevírání a zavírání. Dlouhá závěsná skříňka slouží k uložení čisticích prostředků a dalších koupelnových doplňků.


Důležitým prvkem koupelny zákazníka je koupelnový nábytek ze světlého dřeva.

Koupelnová sestava, kterou si vybral náš zákazník, může mít různé rozměry a další odstíny dřeva. A mít také lesklou bílou, purpurovou či antracitovou barvu. Rádi vám pošleme další fotografie tohoto nábytku.


I pod dalším umyvadlem zákazníka nechybí skříňka ze stejného dřeva.

Bílá umyvadlová skříňka působí v koupelně zákazníka elegantním a nadčasovým dojmem

Bílé barva koupelnových skřínek je velmi elegantní a hodí se ke všem obkladům a dlažbám. Proto mají naší zákazníci bílé koupelnové skříňky ve velké oblibě. Dalšímu našemu zákazníkovi jsme jednoduchou skříňku s umyvadlem doporučili zkombinovat s koupelnovými obklady Newport. Zákazník má moderní koupelnu, přesně, jak si přál. Pochvaluje si také, že se pod závěsnou skříňkou s umyvadlem výborně uklízí.


Bílá barva skříňky s umyvadlem působí v koupelně zákazníka elegantně.

Zajímavé kolekce koupelnového nábytku, které koupelnu promění v designový klenot

Koupelnový nábytek, na který je doslova radost pohledět! Koupelnové sestavy – skříňky, police či zrcadla, díky kterým se stane každá návštěva koupelny nezapomenutelným zážitkem. Přesně takové designové kousky máme pro vás v našem sortimentu.


Součástí koupelnové kolekce Kartell by Laufen jsou skříňky pod umyvadlo, zrcadla a další koupelnový nábytek.

Někteří výrobci koupelnového nábytku spolupracují při jeho navrhování s renomovanými designéry. Ovocem této spolupráce je originální designový nábytek v mnoha stylových provedeních. Někdy designér ke koupelnovému nábytku vytvoří také umyvadlo, vanu, WC či bidet. A když se takovýto jednotný koupelnový koncept sjednotí také s bateriemi, či koupelnovými obklady ve stejném designu, vznikne doslova ohromující koupelna. Chtěli byste takovou? Rádi vám s jejím zařizováním pomůžeme.


Prostorná skříňka pod umyvadlo z koupelnové kolekce Palace od výrobce Laufen.

Designový koupelnový nábytek, který lze perfektně sladit s dalším příslušenstvím v koupelně, nabízí několik výrobců. Patří mezi ně švýcarská firma Laufen nebo holandská společnost Riho. Níže vám pro inspiraci představíme tři koupelnové kolekce.


Koupelnová sestava Livit od výrobce Riho může mít více barev a rozměrů. Charakteristickým rysem je černý prvek.

1. Plastový transparentní nábytek vnáší do koupelny barvy a neuvěřitelnou lehkost

Inovativní, jiný, až přímo ikonický. Takový je koupelnový nábytek z koupelnové kolekce Kartell by Laufen. Veškerý nábytek – skříňky, police, koupelnové regály a sestavy a také třeba rámy zrcadel, jsou transparentní, vyrobené z odolného plastu. Tento nábytek vnáší do koupelny nádherné barvy a lehkost.


Koupelnová kolekce Kartell by Laufen má krásné barvy a transparentní provedení.

Společnost Laufen spolupracovala na  vývoji této koupelnové kolekce s firmou Kartell, která je ve světě nábytku pojmem a dvojící předních italských  návrhářů Ludovica a Roberto Palomba. Součástí koupelnového konceptu jsou také vany, umyvadla či WC a další dekorace a doplňky v jednotném designu.


Součástí koupelnové kolekce Kartell by Laufen jsou také otevřené skříňky, které připomínají regály.

2. Koupelnový nábytek upoutá pozornost zajímavě řešenými prvky v černé barvě

Nábytek s černými prvky, který se stane v každé koupelně vrcholem elegance. Přesně takovou kolekci koupelnového nábytku s názvem Livit vytvořil holandský výrobce Riho. Koupelnová sestava má několik barevných provedení a rozměrů. Umožní vám uložit do koupelny všechny doplňky, které potřebuje a navíc ve velkém stylu!


Skříňka pod umyvadlo z kolekce Livit je ozvláštněna černými úchytkami, její design podtrhuje černé umyvadlo a vodovodní baterie.

Rádi vám pomůžeme nábytek z kolekce Livit sladit s umyvadlem, sprchovou zástěnou či vodovodní baterií ve stejném stylu. Veškerému koupelnovému vybavení a příslušenství bude nejvíce slušet černá barva. Rádi vám poradíme s výběrem také online, i ve večerních hodinách.


I takto může vypadat dokonale sladěná koupelna z koupelnové kolekce Livit.

3. Koupelnové skříňky uchvacují svými ladnými křivkami a geometrickou přesností

Val. Tak se jmenuje koupelnová kolekce, kterou pro Laufen navrhl renomovaný designér z Mnichova Konstantin Grcic. Z koupelnového nábytku jednoduchých, ladných křivek, doslova dýchá geometrická přesnost. Koupelnová kolekce zahrnuje také umyvadla, umyvadlové mísy, sprchové vaničky a vany. Díky svým zajímavým tvarům, extrémně tenkým okrajům a jemně strukturovanému povrchu, získávají především umyvadla z této kolekce celosvětová ocenění.


Koupelnový nábytek z kolekce Val má přímo dokonalé křivky.

Zaujala vás tato koupelnová kolekce, jejíž součástí je i nábytek do koupelny? Kontaktujte nás a představíme vám možnosti pro vaši koupelnu.


Koupelnová sestava z kolekce Val bude vypadat úžasně v každé koupelně.

Proč je důležité řešit s námi výběr nábytku do koupelny?

Co zákazník, to jiný požadavek na tvar, styl a rozměr koupelnového nábytku. A my si troufáme směle říci, že dokážeme takřka každý požadavek zákazníka splnit. Uvědomujeme si, že každý má o skřínce, polici nebo nábytkové sestavě jiné představy. Proto jsme do našeho sortimentu zařadili jak zcela běžný a cenově velmi dostupný koupelnový nábytek, tak třeba speciální nábytek do malých koupelen nebo exkluzivní nábytek z rukou renomovaných designérů. U nás si nábytek do koupelny vybere opravdu každý.


Skříňka pod umyvadlo z kolekce IlbagnoAlessi One od výrobce Laufen.

Jak vám s výběrem nábytku do koupelny pomůžeme u nás v M.B.KERAMICE?

  • Sdělte nám vaše požadavky na design či rozměr koupelnového nábytku a stanovený rozpočet. Na základě toho vám doporučíme k výběru ty nejlepší nábytky do koupelny přímo dle vašich požadavků.
  • Ušetříme vám spoustu času, který byste sami věnovali hledání skříňky, umyvadla, police, zrcadla či celých koupelnových sestav
  • Můžeme vám také pomoci nábytek do koupelny sladit koupelnovými obklady, umyvadlem, vanou, WC či sprchovým koutem a dalším vybavením a příslušenstvím do koupelny.


Koupelnový nábytek z kolekce Palomba Collection od výrobce Laufen.

Jak se na nás můžete při výběru koupelnového nábytku obrátit?

  • osobně  - v jednom z našich pěti showroomů.
  • online na chatu – dostanete okamžitou odpověď, v pracovních dnech i ve večerních hodinách. Pro inspiraci vám můžeme poslat fotografie či videa koupelnového nábytku. Prostřednictvím chatu od nás nakupují nábytek do koupelny, obklady a dlažby, vany, toalety, sprchové kouty, umyvadla, bidety i další koupelnové příslušenství, zákazníci z celé republiky.


Koupelnová sestava z kolekce Living od výrobce Laufen.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít