M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Velkoformátové obklady a dlažby do koupelny se vzhledem mramoru

Velkoformátový obklad či dlažba jsou v koupelně doslova zázrakem! Líbí se vám design mramoru? Na velkoformátových obkladech a dlažbách vynikne vzor mramoru mnohem lépe než na kachličkách menších rozměrů. Přesvědčit se o tom můžete v naší nabídce, kde najdete velkoformátové obklady a dlažby v řadě barev a vzorů mramoru – od velmi volného až uměleckého vzhledu, přes vzhled onyxových kamenů až po design, který vychází ze skutečných přírodních mramorů.

Série

Zobrazit další obklady a dlažby (8)
Rádi vám zašleme fotografie z realizací našich zákazníků i další informace!
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.

Velkoformátové obklady se vzhledem mramoru dodají koupelně honosný vzhled

Pro krásu mramoru se nadchli již starověcí Řekové a Římané. Podlehněte jeho kouzlu i vy! Proč jsou velkoformátové obklady v designu mramoru tak žádané? Protože každé místnosti včetně koupelny dokážou dodat osobitý a honosný vzhled. A právě vzor mramorování nejlépe vynikne na obkladech a dlažbách ve velkých rozměrech, jako například 60×60cm, 60×120cm, 90×90 cm či 300×150cm. Velkoformátové obklady a dlažby v designu mramoru se hodí všude – jejich krása vynikne v koupelně, obýváku, vstupní hale i kuchyni.  

Trendy jsou velkoformátové obklady s bílým žilkováním či ve vzhledu onyxových kamenů

Velkým trendem současnosti je například černý velkoformátový mramorový obklad s bílým žilkováním ve vysokém lesku anebo obklady ve vzhledu onyxových kamenů v mnoha barevných odstínech. Lesklý povrch velkoformátových obkladů, na kterém se odráží světlo, dodá koupelně i obývacímu pokoji reprezentativní ráz. Tyto velkoformátové mramorové obklady a dlažby vypadají skoro jako polodrahokam a jedinečný kus umění, který na zdech i podlahách působí jako malba. Jedinečný design těchto velkoplošných mramorových obkladů se projeví jak v malých tak velkých koupelnách.

Mramorové obklady ve velkém formátu jsou ideální volbou do koupelen, které rozzáří

Velkoformátové obklady a dlažby v designu mramoru se těší čím dál větší oblibě například v koupelnách, kterým dodají nejen luxusní, ale také světlý a doslova rozzářený ráz. To ocení především ti, kteří nemají v koupelně dostatek světla. Lesklou velkoformátovou dlažbu je v koupelně vhodné doplnit koupelnovou předložkou, aby to ve vlhkém prostředí neklouzalo. Velkoformátové obklady ve vzhledu mramoru mohou v koupelně efektně doplnit další doplňky a sanita s mramorovým vzhledem - třeba mramorové umyvadlo, vana či svítidla, vázy nebo rámečky na obrázky. Velkoformátové obklady v designu mramoru s lesklým povrchem se hodí i do menších místností, které opticky sjednotí a zvětší.