Velkoformátové obklady a dlažby do koupelny se vzhledem mramoru

Velkoformátový obklad či dlažba jsou v koupelně doslova zázrakem! Líbí se vám design mramoru? Na velkoformátových obkladech a dlažbách vynikne vzor mramoru mnohem lépe než na kachličkách menších rozměrů. Přesvědčit se o tom můžete v naší nabídce, kde najdete velkoformátové obklady a dlažby v řadě barev a vzorů mramoru – od velmi volného až uměleckého vzhledu, přes vzhled onyxových kamenů až po design, který vychází ze skutečných přírodních mramorů.

Série

Barva
Vzhled
Dostupnost
Formát
Použití
Cenový hit
Mrazuvzdornost
Protiskluznost
Tvar
Tloušťka
Povrch
Další filtry
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online

Velkoformátové obklady se vzhledem mramoru dodají koupelně honosný vzhled

Pro krásu mramoru se nadchli již starověcí Řekové a Římané. Podlehněte jeho kouzlu i vy! Proč jsou velkoformátové obklady v designu mramoru tak žádané? Protože každé místnosti včetně koupelny dokážou dodat osobitý a honosný vzhled. A právě vzor mramorování nejlépe vynikne na obkladech a dlažbách ve velkých rozměrech, jako například 60×60cm, 60×120cm, 90×90 cm či 300×150cm. Velkoformátové obklady a dlažby v designu mramoru se hodí všude – jejich krása vynikne v koupelně, obýváku, vstupní hale i kuchyni.  

Trendy jsou velkoformátové obklady s bílým žilkováním či ve vzhledu onyxových kamenů

Velkým trendem současnosti je například černý velkoformátový mramorový obklad s bílým žilkováním ve vysokém lesku anebo obklady ve vzhledu onyxových kamenů v mnoha barevných odstínech. Lesklý povrch velkoformátových obkladů, na kterém se odráží světlo, dodá koupelně i obývacímu pokoji reprezentativní ráz. Tyto velkoformátové mramorové obklady a dlažby vypadají skoro jako polodrahokam a jedinečný kus umění, který na zdech i podlahách působí jako malba. Jedinečný design těchto velkoplošných mramorových obkladů se projeví jak v malých tak velkých koupelnách.

Mramorové obklady ve velkém formátu jsou ideální volbou do koupelen, které rozzáří

Velkoformátové obklady a dlažby v designu mramoru se těší čím dál větší oblibě například v koupelnách, kterým dodají nejen luxusní, ale také světlý a doslova rozzářený ráz. To ocení především ti, kteří nemají v koupelně dostatek světla. Lesklou velkoformátovou dlažbu je v koupelně vhodné doplnit koupelnovou předložkou, aby to ve vlhkém prostředí neklouzalo. Velkoformátové obklady ve vzhledu mramoru mohou v koupelně efektně doplnit další doplňky a sanita s mramorovým vzhledem - třeba mramorové umyvadlo, vana či svítidla, vázy nebo rámečky na obrázky. Velkoformátové obklady v designu mramoru s lesklým povrchem se hodí i do menších místností, které opticky sjednotí a zvětší.

E-Book - velkoformáty - VF zdarma
E-BOOK ZDARMA

Tipy pro výběr velkoformátových obkladů a dlažeb

Po 20 letech v oboru jsme pro vás prošlapali cestičku a víme, na co si dát pozor při výběru velkoformátových obkladů a dlažeb. Načerpejte pracně budované know-how zcela zdarma. Příručka obsahuje:

  • Jak se velké formáty pokládají?
  • Fotografie z realizací zákazníků
  • ...a mnoho dalšího
Nevíte si rady? Poradíme vám.
Jana Pavlíková
zákaznický servis
jsme online
Vše vyřešíte i z domova
Vše vyřešíte i z domova
Pošleme vzorek
Pošleme vzorek
Přijedeme a poradíme
Složité projekty řešíme na místě stavby
Vytvoříme vizualizaci
Vytvoříme vizualizaci
Radíme na 5 prodejnách
Radíme na 5 prodejnách
Uskladníme a přivezeme
Uskladníme a přivezeme