Návštěvy se jí ptají, jak se to „dřevo“ ve sprchovém koutu udržuje

Toužíte po nadčasové koupelně? Jako základ volte neutrální koupelnové obklady a dlažby, které se vám neomrzí ani po letech. Koupelna by zároveň měla navozovat příjemnou hřejivou atmosféru, aby se vám v ní vždy skvěle relaxovalo. Přesně tato kritéria do puntíku splňují dvě koupelny paní Jany Koudelkové z Prostějovska. Ultratenké velkokoformátové obklady a dlažby se vzhledem jemných imitací kamenů zkombinovala s keramickou dlažbou ve vzhledu dřeva. A výsledek skutečně stojí za to!

Paní Jana Koudelková si pro svůj prostorný podkrovní byt vysnila koupelny v nadčasové podobě a neutrálních barvách. Přála si v nich mít především velkoformátové obklady a dlažby. „Líbí se mi, že mají méně spár, a koupelny díky nim působí celistvě,“ popisuje paní Koudelková. Zároveň do koupelen chtěla zakomponovat oblíbený vzhled dřeva a kamene, protože tyto materiály má i v jiných částech interiéru. Na internetu si našla fotografii koupelny, která ji nadchla a přesně splňovala její představy. Pak ale následoval složitější úkol: Najít firmu, která jí dle předložené fotografie s výběrem poradí a pomůže.

koupelna s velkoformátovými obklady a dlažbou imitující dřevo 
Velkoformátové obklady koupelně skutečně propůjčují eleganci a nadčasovost.

Máte konkrétní dotaz k informacím z článku?
X

Kontaktní formulář

Nejlepší je zavolat na +420 777 746 852
nebo nám napište zde:
V rámci pracovních dnů v čase od 7:30 do 17:30
se Vám ozveme zpět do 15 minut.
 

Překvapila ji široká nabídka obkladů do koupelen

Za velký přínos pro finální podobu svých vysněných koupelen považuje paní Koudelková to, že všechno začalo tak trochu z opačného konce. Ještě před samotným výběrem obkladů a dlažeb měla vybraného obkladače – svého známého, který se mimo jiné specializuje na pokládku velkoformátových obkladů a dlažeb. Ten jí doporučil nás z M.B.KERAMIKY, protože s námi dlouhodobě spolupracuje. „Tím pádem jsem už neměla nad čím přemýšlet. Panu obkladači jsem důvěřovala, je to velmi precizní řemeslník. Překvapilo mě, jak širokou nabídku obkladů a dlažeb tato firma má. Za tu shodu náhod jsem ráda. Měla jsem opravdu štěstí,“ hodnotí paní Koudelková.


Toaletní část od zbytku koupelny opticky odděluje dlažba Chalet ve vzhledu dřeva.

 

Hnědá dlažba a bílý obklad vytvářejí kontrast

My v M.B.KERAMICE jsme paní Koudelkové na základě jejích představ doporučili velkoformátový obklad a dlažbu Aisthesis v minimalistickém provedení imitace kamene. „Tyto obklady a dlažby se mi hned líbily a věděla jsem, že budou tou správnou volbou pro moje koupelny. Prodejce dokázal dobře odhadnout, co se mi líbí,“ říká zákaznice. Jako podlahovou krytinu v koupelnách společně zvolili dlažbu v hnědém odstínu Lavica a obklad v bílém odstínu Bianco. Ve vzájemné kombinaci vytvářejí efektní a zajímavý kontrast.

Tyto obklady a dlažby jsou až neuvěřitelně tenké – mají 3,5 milimetru a jsou vyztuženy sítí ze skelných vláken o tloušťce 0,5 mm. Tato unikátní technologie výroby zaručuje jejich vynikající pevnost a odolnost proti poškození.

Líbí se vám na fotkách? Prohlédněte si další velkoformátové obklady a dlažby v mnoha jiných designech. Na naše zkušenosti se můžete spolehnout, každý týden se věnujeme několika speciálním zakázkám s velkoformáty.

koupelna s velkoformátovými obklady a dlažbou Aisthesis
Ilustrační obrázek obkladů a dlažeb Aisthesis.

 

Keramické „dřevo“ budí údiv ve sprchovém koutu

Toaletní část s vanou, bidetem a záchodem od ostatní části koupelny opticky odděluje dlažba Chalet ve vzhledu dřeva. Natolik věrně zachycuje strukturu dřeva, že dlouhodobě patří k nejoblíbenějším keramickým „dřevěným“dlažbám naší firmy. „Tuto dlažbu máme dokonce i ve sprchovém koutu. Návštěvy se mě zpočátku ptaly, jak se mi to dřevo udržuje, a jestli mu voda ze sprchy neškodí. Dlažba opravdu vypadá jako skutečná dřevěná podlaha. Koupelny zároveň zútulňuje,“ usmívá se paní Koudelková.

dlažba imitace dřeva ve sprchovém koutu
Dlažbu Chalet v imitaci dřeva nechala zákaznice položit i do sprchového koutu.

 

Jasnou představu získala díky vizualizaci

Pro oživení koupelny a podtržení její nadčasové atmosféry jsme doporučili použít bílou mozaiku. V jedné z koupelen působí velmi efektně podsvícené niky a vana. Dle představ zákaznice jsme vytvořili také detailní vizualizaci obou koupelen. „Díky ní jsem získala přesnou představu o tom, jak budou koupelny vypadat. V koupelnách se mně i mojí rodině relaxuje výborně a s veškerým uspořádáním jsme spokojení. Po obložení koupelen jsme zjistili, že by se nám hodila ještě jedna nika. Tak nám pan obkladač udělal ze zbytků obkladů a dlažeb rohové poličky,“ dodává paní Koudelková.

koupelna s moderní podsvícenou vanou
V jedné z koupelen působí velmi efektně podsvícená vana.

Rádi i vám pomůžeme s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zeptejte se na chatu

Nebo nám napište na online@mbkeramika.cz

V pracovní dny od 7:30 do 21:30 vám naši experti odpovídají obratem.

 

Originální publikaci článku na portále nasdum.eu najdete zde.