M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Luxusní obklady a dlažby Roberto Cavalli

Toužíte po luxusním interiéru s nádechem extravagance? Vsaďte na designové obklady a dlažby Roberto Cavalli, které jsou exkluzivní novinkou v našem sortimentu. Italský módní návrhář je považován za krále extravagance. Ve svých módních kolekcích využívá zvířecí vzory, výrazné květinové potisky nebo drahé kožešiny…Jeho návrhářský rukopis, plný sex-appealu a smyslnosti, se objevuje i na luxusních obkladech a dlažbách Roberto Cavalli.

Exclusive-banner-MOBIL Exclusive-banner-PC

V textu níže, pod přehledem sortimentu, se dozvíte více informací o obkladech a dlažbách značky Roberto Cavalli. 

Série obkladů a dlažeb Roberto Cavalli

OZVĚTE SE

poradíme vám s individuálním dotazem

+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Hned se zeptat
Vaše osobní údaje jsou u nás v bezpečí, přečtěte si naše podmínky zpracování osobních údajů.

Co se v následujících řádcích dozvíte?

  1. Kdo je Roberto Cavalli a co je charakteristické pro jeho módní tvorbu?

  2. Jaké jsou luxusní obklady a dlažby Roberto Cavalli?

Kdo je Roberto Cavalli a co je charakteristické pro jeho módní výtvory?

Světoznámý módní návrhář Roberto Cavalli se narodil v roce 1940 v italské Florencii. Vřelý vztah k umění a módě měl již od dětství. Jeho otec byl krejčím a děda uznávaným malířem. Mladý Roberto Cavalli pokračoval v jejich šlépějích, při studiích na Institutu umění se začal specializovat na textilní tisk. Zde začal experimentovat se způsoby tisku na kůži či semiš. Způsob tohoto tisku si dokonce v 60. letech nechal patentovat, jeho revoluční metoda potiskování se stala v módě oblíbenou na džínách i jiných kusech oblečení.

Roku 1970 představil Roberto Cavalli svou první samostatnou módní kolekci, kterou šokoval celý svět. Jeho cílem bylo předvést neotřelé modely, které okamžitě zaujmou a budou odpovídat vkusu slavných a bohatých celebrit. Dnes modely značky Roberto Cavalli oblékají hvězdy jako je Madonna, Victoria Beckham, Jennifer Lopez, Beyoncé, Charlize Theron a mnohé další. Roberto Cavalli je považován za krále extravagance a z jeho módních kreací vyzařují smyslnost, emoce, vášeň, prestiž a chuť experimentovat.

Jaké jsou luxusní obklady a dlažby Roberto Cavalli?

Značka Roberto Cavalli se již dávno nespecializuje pouze na módu, ale nabízí také brýle, obuv, hodinky, kabelky či parfémy a proniká i do světa interiérového designu. „Všechno mě těší. Všechno mě zajímá. Před mýma očima se nejběžnější předměty mohou stát zdrojem inspirace pro vytvoření světa barev, emocí a vjemů, schopného zkrášlit každé prostředí a naplnit ho pozitivitou,“zdůvodnil svůj zájem o interiérový design Roberto Cavalli.

I takto může vypadat luxusní dlažba Roberto Cavalli. Inspirací pro tuto dlažbu byl vzhled mramoru. | Jaké jsou luxusní obklady a dlažby Roberto Cavalli?
I takto může vypadat luxusní dlažba Roberto Cavalli. Inspirací pro tuto dlažbu byl vzhled mramoru.

Ikonický módní návrhář ve svých módních kolekcích mimo jiné rád využívá drahé kožešiny a zvířecí vzory. Stejný rukopis nesou také luxusní obklady a dlažby Roberto Cavalli. Svůj módní outfit Roberto Cavalli tak můžete sladit s celým vaším interiérem. Luxusní obklady a dlažby Roberto Cavalli v nádherných imitacích mramorů a v dalších designech máme pro vás vystavené v našem brněnském studiu, s výběrem vám poradíme také online na chatu z pohodlí vašeho domova. Poskytneme vám spoustu inspirace. 

Hledáte nejen luxusní a designové obklady a dlažby ale také exkluzivní a individuální služby? Podívejte se na M.B.KERAMIKA Exclusive.

Jaké kolekce luxusních obkladů a dlažeb Roberto Cavalli u nás najdete?

Luxusní dlažbu a obklad Roberto Cavalli Tanduk – mají luxusní, výrazný vzor v několika barvách

Luxusní obklad a dlažbu Roberto Cavalli Rock Symphony – představují nádhernou imitaci divokých mramorů

Luxusní obklad a dlažba Roberto Cavalli Lush - přináší 6 luxusních barevných provedení imitace mramoru

Luxusní obklad Roberto Cavalli Giaguaro Mask - okouzlující série obkladů jejichž vzor vychází z jaguáří srsti