Oblečte vaši koupelnu do róby na Oscary se značkou Valentino

02.10.2018

Pro ty, kteří se nikdy nespokojí s málem, je určena „královská“ značka Valentino. Legendárního návrháře zná módní svět pod přezdívkou princ Val. Z jeho mistrovské dílny vycházejí nejen velkolepé róby, které nosí hvězdy na Oscary, ale i brýle, hodinky či parfémy. A svou tvořivou sílu uplatňuje i v návrzích luxusních obkladů a dlažeb. Nečerpejte inspiraci, jak s nimi vytvoříte luxusní koupelnu.

Zlomové bylo setkání s Elizabeth Taylor

Luxusní koupelny Valentino jsou přímo nadpozemsky krásné. Noblesní elegance a dokonalá propracovanost dýchají z každého detailu. V roce 1960 založil italský návrhář Valentino Clemente Ludovico Garavani módní značku, která je dnes součástí světoznámé skupiny Valentino Fashion Group. Zlomovým momentem v jeho kariéře se stalo setkání s herečkou Elizabeth Taylor, která se stala jeho obdivovatelkou a exkluzivní klientkou. Módní mág však oblékal i spoustu dalších hvězd, které jeho róby rády nosí na udílení Oscarů. Jeho obdivuhodný talent se odráží i v luxusních obkladech a dlažbách, které jeho značka navrhuje.

 Elegantní bílé obklady Elite dekoračními pásky s nápisem ValentinoMódní mág Valentino oblékal nejen hvězdy na Oscary, ale jeho talent se odráží i v luxusních obkladech a dlažbách, které jeho značka navrhuje. Na obrázku obklad Elite.

Koupelny jsou odrazem jeho „já“

"Měl jsem to štěstí, že se mi podařilo zachovat si svůj vlastní styl i přes velké změny, které móda v průběhu let zaznamenala,“ uvedl kdysi slavný návrhář. Je to právě onen osobitý styl, který se odráží i v jeho luxusních obkladech a dlažbách. A tak není překvapením, že se na poli interiérového designu staly klenoty. Ve svém sortimentu je máme i my z M.B.KERAMIKY, čímž plníme speciální a atypická přání zákazníků. Pokud upřednostňujete opravdu nenapodobitelný a nadčasový design, luxusní obklady a dlažby značky Valentino budou pro vás to pravé. Charakteristickými rysy luxusních koupelen Valentino jsou decentní barvy, jemné geometrické tvary, nebo tapetové a kazetové vzory jako z dob francouzských králů. Vybírat lze z řady formátů – od 30×30 cm, přes 30×60 a 80×80 cm až po velké formáty v rozměru 60×120 cm.

Kolekce Marmi-Reali imitující mramorV našem sortimentu máme řadu luxusních obkladů a dlažeb od Valentina. Líbí se vám obrázek? Jedná se o kolekci Marmi-Reali.

Má luxusní koupelnu jako pro krále

Luxusní obklady Valentino zcela okouzlily například Miroslava Kohouta. Pro svou novou koupelnu si v našem sortimentu vybral kolekci Crystal Marble v dokonalém černo-bílém vzhledu mramoru. Je to nejelegantnější koupelna, jakou kdy značka Valentino navrhla. Tyto luxusní obklady a dlažby nacházejí inspiraci v aristokratických vilkách z konce 19. století a každý kus působí tak, že je vytvořen ručně. „S manželkou jsme hledali luxusní koupelnu ve stylu první republiky, ale výběr je v obchodech značně omezený. Až v M.B.KERAMICE nám poradili luxusní obklady a dlažby od Valentina, a hned jsme měli jasno. Jsou krásné a dokonale propracované. Rovnou jsem si nechal od firmy poslat vzorky a následně vytvořit vizualizaci,“ popsal pan Kohout. Níže se podívejte na fotografii rozpracované koupelny. Co nevidět její krásu umocní i křišťálový broušený lustr a benátské zrcadlo.

Realizace z luxusních obkladů a dlažby Crystal Marble. Černobílá kombinace imitace jemného mramoru. Pan Miroslav Kohout si pro svou koupelnu zvolil luxusní obklady a dlažby Crystal Marble od Valentina. Řemeslníci jeho koupelnu právě dokončují.

Chcete pro inspiraci vidět fotografie této koupelny po dokončení? Na telefonním čísle 770 149 147 kontaktujte Marcelu Prűmmerovou od nás z M.B.KERAMIKY. Až bude tato luxusní koupelna hotová, ráda vám je pošle. Na fotografii níže si prohlédněte, jak famózně vypadají luxusní obklady a dlažby Crystal Marble ve velké koupelně.

Ilustrační obrázek koupelny, kde je použita kolekce crystal marble v imitaci jemného mramoru v bílo-černé kombinaci.Koupelna Crystal Marble od Valentina.

I s vámi vytvoříme luxusní koupelnu

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz

 

Originální publikaci článku na portále Žena-in naleznete zde.