M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Rustikální dlažba Pieve Castello

Líbí se vám design starých kamenných podlah? Nefalšovanou starobylou atmosféru vtiskne vašemu obývacímu pokoji, koupelně či kuchyni dlažba Pieve Castello. Tato keramická imitace kamene je dokonce i na dotek svou strukturou nerozeznatelná od pravé kamenné podlahy. Dlaždice mají rozměr 34x34 cm. Při spárování se spárovací hmota nanáší do i falešných spár čímž tvoří dojem různě velkých kamenných dlaždic poskládaných vedle sebe.

Rustikální dlažba Pieve castello béžová barva v předsíni
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je rustikální dlažba Pieve castello?

    • Formát: 34 × 34 cm
    • Rustikální zámecký styl
    • Po zaspárování se spárovací hmota dostane do falešných spár a vytváří tak dojem různě velkých dlaždic poskládaných vedle sebe

Co můžete očekávat od dlažby Pieve Castello

Dlažba v rustikálním designu Pieve Castello navodí dokonalou domácí pohodu. Připomíná kamenné podlahy, které se vyskytují na zámcích nebo v domech v přímořských oblastech, jako například v Provence či v Toskánsku. Pokud milujete právě provence či toskánský styl bydlení, může být tato dlažba právě pro váš interiér vynikajícím řešením.

Vzhledem k tomu, že dlažba má neutrální barvu, je skvěle kombinovatelná i s jinými keramickými imitacemi, jako například s dlažbou v imitaci dřeva nebo s jinými dlažbami, které mohou mít třeba různé vzory. Dlažby se dají využít i jako obklad na stěnu, jako například na krb či za kuchyňskou linku. 

Zajímavé fotografie interiérů najdete na Inspirace interiéry.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Prohlédněte si vybrané dlažby