TURF betonové umyvadlo na desku, včetně výpusti, Ø 44cm, černý granit
| Cena s DPH / ks | 6 235 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 5 153 CZK |
- Ošetřeno voděodolnou nanovrstvou, která zároveň usnadňuje čištění
- Není určeno pro venkovní použití
- Balení obsahuje: Výpust Click-Clack s betonovou zátkou
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 44x14,5 cm |
| Průměr | 440 mm |
| Šířka | 440 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hloubka | 440 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Beton |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Kruh |
| Balení obsahuje | Výpust |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913887192 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |






































































