Jak je to s grafickými návrhy koupelen

Pokud jste si vybrali obklady a dlažbu do koupelny, která splňuje Vaše představy, ale nevíte, jakou vhodnou skladbu zvolit, poslouží Vám grafický návrh, který Vám pomůže si představit, jak bude Vaše nová koupelna vypadat. Pokud jste si ještě nevybrali podívejte se na naše inspirace a fotogalerii

Pokud si chcete nechat udělat 3D vizualizaci, potřebujete půdorys koupelny s uvedenými rozměry. Měli byste vědět i výšku stropu a případně v jaké výšce máte umístěné okno a jak je velké. Pokud máte koupelnu v podkroví a jsou v ní šikminy, vezměte sebou raději i plánek s průřezem šikminy. Důležité je také vědět, kde jsou vývody vody.

3D návrhy koupelen mají své výhody. Nejen že nám pomohou si představit, jak bude daná skladba obkladu a dlažby s dekorativním prvkem jako je například listela vypadat, nebo zda si máme za vanu dát 2 nebo raději 3 středové dekory. Mohou nám pomoci i jinak. Prostřednictvím 3D návrhu můžeme do místnosti nahlédnout tak trochu jinak. Díky tomu si můžeme například uvědomit, že pokud si dáme do koupelny vanu už se nám tam nevejde skříňka na toaletní potřeby. Že lepší by byl sprchový kout a díky tomu se nám do koupelny vměstná i pračka.

Od 3D návrhu ovšem nemůžeme očekávat, že koupelnový obklad v návrhu bude mít na chlup stejnou barvu, jakou má ve skutečnosti. Programy takových návrhů nejsou bohužel všemocné a výsledný obrázek se většinou mírně liší od reality. Návrh si neděláme, abychom viděli jak obklad vypadá, na to máme skutečný vzorek vybraný na prodejně, ale spíše abychom prostor, který vznikne, viděli předem a mohli „vychytat“ případné mouchy, ještě předtím než pan obkladač začne. Ale pozor – vizualizace nám může posloužit pro obkladače samotného, dobře na něm uvidí skladbu obkladu a dlažby, neslouží ale jako kladečský plán, neboť zadávané rozměry místností nebývají úplně přesné a na dořezech v rozích je třeba se domluvit s obkladačem poté, co sám provede zaměření místnosti.

V našem koupelnovém studiu uhradíte za zpracování grafického návrhu částku 1 600,- Kč. Při následném odběru materiálů Vám bude z této částky vráceno 50% (tj. 800,- Kč). Cena zahrnuje zpracování jedné varianty návrhu a případnou drobnou úpravu. Zadání grafického návrhu probíhá na prodejně s prodejcem, který pak předá podklady pro zpracování grafickému oddělení. Ideálním řešením je domluvit si předem termín schůzky s pracovníkem, který se Vám bude na prodejně věnovat. Předejdete tak případnému čekání na prodejně. Vizualizaci zasíláme elektronicky. Po odsouhlasení konečné varianty návrhu Vám v případě zájmu spočítáme spotřebu materiálu.

 

Chcete pomoci s řešením, ozvěte se nám.

Volejte +420 777 746 852

Zanechte nám vzkaz

Nebo nám napište na mbkeramika@mbkeramika.cz