SAMBA skleněná police 500mm, chrom
| Cena s DPH / ks | 432 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 357 CZK |
- Držáky jsou součástí balení
- Vhodná jako doplněk k zrcadlu 22429
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 500x6x100 mm |
| Délka | 500 mm |
| Šířka | 500 mm |
| Výška | 6 mm |
| Hloubka | 100 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 1.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913828256 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Cenově dostupná série SAMBA obsahuje širokou nabídkou sortimentu, pro kterou je oblíbená u hoteliérů a projektantů.


































































