M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Dekorované obklady do koupelny

Barvy v interiéru, koupelnu nevyjímaje, mají obrovský vliv na naši náladu a celkové rozpoložení. Líbí se vám dekorativní koupelnové obklady a dlažby? Jakou vytvoří atmosféru?

Série obkladů a dlažeb do koupelen

Zobrazit všechny koupelnové série (11)

Dekorovaných koupelnových obkladů a dlažeb je celá řada

Dekorativní koupelnové obklady a dlažby dokážou v koupelně doslova zázraky. Bravurně podtrhnou styl koupelny. Z dekorovaných dlažeb a kachliček do koupelny si vybere milovník jakéhokoliv stylu koupelny – moderního, rustikálního, vintage či retro a mnoha dalších.  Jaké vzory a motivy mohou mít dekorované obkladačky do koupelny? Například geometrické, abstraktní, patchworkové, květinové a jiné. Velkým trendem jsou v současnosti také plastické 3D dekorované obklady s vystouplým povrchem.

Ideální je kombinovat maximálně tři vzory a doplnit je jednobarevnými obklady

Dekorované koupelnové obklady a dlažby zásadním způsobem oživí prostor každé koupelny a dodají mu specifický charakter. Aby však koupelna působila zajímavě a stylově, a nikoliv přeplácaně, je vhodné kombinovat v ní maximálně tři vzory či motivy dekorovaných obkladů a dlažeb. K doplnění se pak používají jednobarevné kachličky či dlaždice. Spousta kolekcí obkladů a dlažeb do koupelny zahrnuje jak jednobarevné keramické dlaždice, tak ty s dekorovanými vzory. Takto si každý může „poskládat“ koupelnu přesně dle svých představ. Kontaktujte nás a rádi vám poskytneme spoustu inspirace a rad pro dokonalé vyladění vaší koupelny.

Výběr a nákup z bezpečí domova

Máme mnohaleté zkušenosti s on-line výběrem bez návštěvy prodejny a stovky úspěšných realizací.

Využíváme video-prohlídky našich prodejen, fotky a videa produktů, fotografie realizací a mnoho dalšího.

Jsme zvyklí reagovat na každý váš dotaz či poptávku téměř okamžitě.

Dopravu zboží až k vám domů zajistíme.

Kontaktujte nás na online chatu, telefonicky na +420 777 746 852 nebo emailem na online@mbkeramika.cz

Zavřít