M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Obklad v imitaci betonu Background

Obklad v imitaci cementové stěrky, která je určena pro vytvoření nadčasového bydlení. K dlažbě imitující beton lze pořídit dekorativní obklady – v minimalistickém či patchwork stylu, které umožňují vytvořit interiér mnoha tváří.

Odstíny dlažby imitující beton v kuchyni
Jsme kdykoli k dispozici!Rádi Vám poradíme
Jsme kdykoli k dispozici!
+420 777 746 852
online@mbkeramika.cz

Produkty této série

Arancio
25 × 40 cm
Běžně do 2 týdnů
Arancio
Argilla
Běžně do 2 týdnů
Argilla
Cemento
Běžně do 2 týdnů
Cemento
Denim
25 × 40 cm
Běžně do 2 týdnů
Denim
Fumo
Běžně do 2 týdnů
Fumo
Marmetto cemento 1/2/3
25 × 40 cm
Běžně do 2 týdnů
Marmetto cemento 1/2/3
Marmetto sabbia 1/2/3
25 × 40 cm
Běžně do 2 týdnů
Marmetto sabbia 1/2/3
Muretto mix argilla
25 × 75 cm
Běžně do 2 týdnů
Muretto mix argilla
Muretto mix fumo
25 × 75 cm
Běžně do 2 týdnů
Muretto mix fumo
Sabbia
Běžně do 2 týdnů
Sabbia
Rádi Vám připravíme cenovou kalkulaci na míru.
Zeptat se na dlažbu
X

Máte otázku?
Nebo chcete objednat?

Poradíme s výběrem, výpočtem množství, navrhneme Vám další řešení nebo připravíme nezávaznou cenovou nabídku...

Nechce se vám psát? Vaše přání rádi vyřešíme na čísle 777 746 852.

Jaká je dlažba v imitaci betonu Background?

    • Tloušťka: 0,9 cm
    • Formát obkladu (pouze na stěnu):25×40 cm
    • Barvy: arancio, argilla, cemento, denim, fumo a sabbia
    • Povrch: matný
    • K dispozici dekory vhodné na stěny

Celkový styl místnosti umocní zvolené dekorativní obklady

Dlažba v imitaci cementové stěrky je vskutku nádherná. Její jedinečnost spočívá jak v barevnosti, tak rozmanitosti dekorativních obkladů. Dlažba má jemné barevné odstíny, laděny do teplých i studených barevných tónů. Některé barevné odstíny dlažby, především ty teplejší, mohou v místnosti připomínat kamennou dlažbu. Celkový styl místnosti umocní zvolené dekorace – k dispozici jsou obklady v patchwork stylu, damaškové dekorativní obklady či obklady v designu proužků – obkladových pásků, které jsou k nerozeznání od klasických kamenných obkladů.

Všechny tyto dekorativní obklady nabízejí nespočet variací v interiéru – krásně oživí základní obklady a dlažbu v koupelně, kuchyni či obýváku. Lze je využít třeba jako obklad za kuchyňskou linku nebo z nich vytvořit celou jednu pohledovou zeď…

Celkový styl koupelny podtrhnou zvolené dekorativní obklady

Tyto koupelnové obklady a dlažba jsou vskutku nádherné. Dlažba do koupelny má jemné barevné odstíny, laděny do teplých i studených tónů. Některé barevné odstíny dlažby do koupelny, především ty teplejší, mohou v koupelně připomínat kamennou dlažbu. Celkový styl koupelny podtrhnou zvolené dekorativní obklady. K dispozici jsou patchworkové a damaškové obklady či obklady v designu proužků – obkladových pásků, které jsou k nerozeznání od klasických kamenných obkladů. Všechny tyto dekorativní obklady nabízejí nespočet variací a koupelnu krásně oživí. Lze je využít třeba jako obklad za umyvadlo, do sprchového koutu nebo z nich v koupelně vytvořit celou jednu pohledovou zeď…

Obklady do koupelny mohou být v lesku i matu a lze je pokládat jen s minimální spárou

Obklad a dlažba do koupelny jsou k dispozici v matném a lesklém provedení. Jsou také rektifikované, což znamená, že je lze pokládat jen s minimální spárou. A méně spár přispívá i k větší čistotě koupelny, protože ubývá míst, ve kterých by se mohly usazovat bakterie a nečistoty. V rozměrech 25x75 cm a 25x40 cm se dlaždice vyrábějí jako koupelnový obklad, který je určený pouze k obložení stěn.

Čím se série obkladů a dlažby Background vyznačuje?

Je k dispozici v matném a lesklém provedení a ve formátech 30x60 cm a 60x60 cm také v protiskluzném provedení s drsnějším povrchem, které je vhodné do exteriéru. Tato dlažba v imitaci betonu se vyrábí v rektifikovaném provedení, což znamená, že ji lze pokládat s minimální spárou. A méně spár také přispívá k větší čistotě koupelny, kuchyně či jiné místnosti. V rozměrech 25x75 cm a 25x40 cm se dlaždice vyrábí jako obklad, který je určený pouze k obložení stěn.

Nevíte si rady? Poradíme

Rádi vám pomůžeme vybrat dlažbu, která nejlépe poslouží vašim účelům. S ohledem na potřebné technické vlastnosti, design i cenový limit. Samozřejmě poradíme i s výpočtem množství materiálu.

Volejte +420 777 746 852 nebo pište na: online@mbkeramika.cz

Série obkladů a dlažeb do koupelen