zdarma

Deep by Jika - Vanová nástěnná termostatická baterie se sprchovou sadou (ruční sprcha prům. 100 mm, 3 funkce, držák sprchy, sprchová hadice 1,7 m)

Deep by Jika - Vanová nástěnná termostatická baterie se sprchovou sadou (ruční sprcha prům. 100 mm, 3 funkce, držák sprchy, sprchová hadice 1,7 m)

Omlouváme se, ale tato položka již není dostupná.
Rádi Vám pomůžeme najít nejlepší možnou alternativu.
Výrobce: JIKABarva: chromSérie: Deep by Jika
Číslo zboží: H3231U70042711, H3231U70042711
Zařazení: Vodovodní baterie / Vanové baterie; Vodovodní baterie / Termostatické baterie
nedostupné
Cena s DPH / ks6 707 Kč
Cena bez DPH / ks5 543 Kč
O produktu
Série koupelnových baterií elegantních tvarů Deep by Jika nabízí ucelenou řadu modelů, která je montována a 100% testována v továrně Jika ve Znojmě. Vanová nástěnná termostatická baterie se sprchovou sadou disponuje geniálním termostatem s funkcí Safety stop, který zajistí stálou, nekolísající teplotu nastavené vody. Jednoduše zaručí, že se vy nebo vaše dítě neopaří horkou vodou. Navíc obsahuje zpětnou klapku proti nasátí znečištěné vody zpět do vodovodního řádu a umí pomocí Eco stop tlačítku regulovat průtok vody s úsporou až 50%. Vanová baterie se sprchovým příslušenstvím obsahuje ruční sprchu, která disponuje 3 funkcemi, držák ruční sprchy a kvalitní certifikovanou 170 cm dlouhou sprchovou hadici, vybavenou systémem Anti twist proti překroucení. Na chromový povrch a keramickou kartuš vodovodních baterií poskytujeme prodlouženou záruku 5 let. Na sprchové příslušenství se vztahuje záruka 2 roky.