M.B.Keramika - Koupelny pro vás - Pozadí

Příslušenství k bateriím

V této sekci naleznete různé doplňky a příslušenství k vodovodním bateriím, ať už vanovým, sprchovým nebo umyvadlovým. Doporučujeme vybírat příslušenství k vodovodním bateriím od stejného výrobce, od kterého je již sama vodovodní baterie. Výjimkou je snad jen sprchová hadice, která by měla pasovat od různých výrobců na různé baterie. Přijďte se inspirovat na naše prodejny koupelen.

Seřadit dle:
VzestupněSestupně Ceny
VzestupněSestupně Názvu
ORAS ALESSI výtokové koleno 248090 - Vodovodní baterie / Příslušenství k bateriím
SLEVA -30%
Doprodej

Koleno pro připojení hadice ruční sprchy IL BAGNO ALESSI One by Oras K podomítkové baterii Vhodné do každé koupelny
Výrobce: Oras
 -
SLEVA -37%
Doprodej

Podomítkové těleso pro sprchovou termostatickou baterii Oras 7188,2888,8688.
Barva: chrom, Výrobce: Oras

Jaké příslušenství k vodovodním bateriím u nás zakoupíte?

  • Sprchové hadice
  • Podomítková tělesa k podmítkovým vodovodním bateriím
  • Různé typy sprchových připojení k podmítkovým bateriím
  • Rohové ventily

Sprchové hadice

Nabízíme různé typy a délky sprchových hadic. U nás si vyberete sprchové hadice kovové i z PVC. Délky jsou 1,25 m a 1,6 m a 2m. Délku sprchové hadice doporučujeme vybírat i podle toho, jak velkou máte v koupelně vanu a zda se v ní i sprchujete. S krátkou sprchovou hadicí byste se nemuseli pohodlně osprchovat. Ke sprchové hadici doporučujeme držáky nebo posuvné tyče. Ty naleznete v sekci Sprchové sety. Většina sprchových setů se již prodává se sprchovou hadicí. 

Podomítková tělesa k podomítkovým bateriím

Podomítkové těleso je vlastně samotné tělo vodovodní baterie, kde se voda mísí, ukryté ve stěně. Vybírejte vždy podomítkové těleso a podomítkovou baterii od stejného výrobce, jedině tak máte zaručenu kompatibilnost! Podmítkové baterie jsou velmi praktické a oblíbené u zákazníků. Sprchová podmítková baterie ve sprchovém koutu šetří prostor, u vany si lze dát podmítkovou baterii na jakékoli místo, které vám nejvíce vyhovuje. Pokud si v našich koupelnových studiích vyberete podomitkovou termostatickou baterii, získáte kvalitního, bezpečného a úsporného pomocníka do vaší koupelny.