777 746 852Linka
Držák sprchy hranatý, pevný, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):73 Kčkulatý, pevný | 276 Kč
hranatý, pevný, chrom | 293 CZK
hranatý, pevný, ABS/chrom | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 32 mmVýška: 19 mmHloubka: 35 mmRozměr: 3,2 x 3,5 cmHmotnost: 0.13 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 340 CZK
| Cena s DPH / ks | 293 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 242 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 32 mm |
| Výška | 19 mm |
| Hloubka | 35 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.1300 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913809934 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
Držák sprchy hranatý, pevný, ABS/chrom
3,7 x 5,7PlasthranatéAqualinechrom

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
3 x 4,4MosazkruhovéSaphochrom
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
DAPHNE nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -33 %
DAPHNE nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -56 %
DAPHNE podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom
MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -8 %
FACTOR nástěnná sprchová baterie, chrom
21,5 x 12,5MosazhranatéAqualinechromFACTOR

AKCE -8 %
zdarma
FACTOR nástěnná vanová baterie, chrom
21,5 x 17,9MosazhranatéAqualinechromFACTOR

AKCE -30 %
zdarma
FACTOR podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, chrom
MosazhranatéAqualinechromFACTOR

AKCE -14 %
zdarma
GINKO nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazhranatéSaphochromGINKO

AKCE -14 %
GINKO ruční sprcha, 226mm, ABS/chrom
6,5 x 1,6PlasthranatéSaphochromGINKO

AKCE -39 %
Ruční sprcha se samočistícím systémem, 240mm, ABS/chrom
5,8 x 1,6PlasthranatéSaphochrom

AKCE -14 %
zdarma
SPECTRE nástěnná sprchová baterie, chrom
25,1 x 16MosazhranatéSaphochromSPECTRE

AKCE -14 %
zdarma
DIMY nástěnná sprchová termostatická baterie, chrom
26,4 x 9MosazhranatéSaphochromDIMY

AKCE -14 %
zdarma
DIMY nástěnná vanová termostatická baterie, kaskáda, chrom
26,4 x 15,5MosazhranatéSaphochromDIMY





















































































































































































































































































