777 746 852Linka
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):67 Kčhranatý, pevný | 293 Kčhranatý, pevný, ABS/chrom | 73 Kč
Držák kulatý, pevný, chrom | 276 CZK
DABL držák kulatý, pevný, dvě polohy, ABS/chrom | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 30 mmVýška: 30 mmHloubka: 44 mmRozměr: 3 x 4,4 cmHmotnost: 0.12 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 320 CZK
| Cena s DPH / ks | 276 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 228 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Průměr | 30 mm |
| Šířka | 30 mm |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 44 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.1200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913809941 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -9 %
DABL držák sprchy kulatý, pevný, dvě polohy, ABS/chrom
5 x 5,5PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
Držák sprchy hranatý, pevný, ABS/chrom
3,7 x 5,7PlasthranatéAqualinechrom

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, chrom
3,2 x 3,5MosazhranatéSaphochrom
Příslušenství k produktu

AKCE -24 %
AQUALINE 35 nástěnná umyvadlová/vanová baterie, rozteč 100mm, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -24 %
AQUALINE 35 nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -24 %
AQUALINE 35 nástěnná vanová baterie, rozteč 100mm, chrom
MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -49 %
zdarma
BEBÉ nástěnná sprchová baterie, chrom
20,8 x 14,2MosazdesignSaphochromBEBÉ

AKCE -50 %
zdarma
BEBÉ nástěnná vanová baterie, chrom
21,3 x 19,6MosazdesignSaphochromBEBÉ

AKCE -14 %
zdarma
KAI nástěnná vanová baterie, chrom
21 x 16MosazkruhovéSaphochromKAI

AKCE -54 %
KASIOPEA nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA

AKCE -57 %
LUKA nástěnná sprchová baterie, chrom
MosazkruhovéSaphochromLUKA

AKCE -14 %
zdarma
RHAPSODY podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom
MosazkruhovéSaphochromRHAPSODY

AKCE -8 %
Ruční sprcha, 198mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 200mm, chrom
2,4 x 2,4MosazkruhovéSaphochrom

AKCE -14 %
Ruční sprcha, 221mm, ABS/chrom
3,2 x 3,2PlastkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
Ruční sprcha, 225mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -44 %
Ruční sprcha, 245mm, ABS/černá/chrom
3 x 3PlastkruhovéSaphochrom

AKCE -8 %
zdarma
Sprchová baterie nástěnná chrom – Aqualine Action MB155
25,1 x 7,6MosazkruhovéAqualinechromACTION

AKCE -14 %
zdarma
NIGRA volně stojící vana litý mramor 158x80x45cm, černá/bílá
80 x 158Litý mramornástěnnéPolysanbílá




























































































































































































































































































