777 746 852Linka
Držák sprchy hranatý, pevný, ABS/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 4):67 Kčhranatý, pevný, chrom | 293 Kčkulatý, pevný, chrom | 276 Kč
Držák hranatý, pevný, ABS/chrom | 73 CZK
DABL držák kulatý, pevný, dvě polohy | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromŠířka: 37 mmVýška: 37 mmHloubka: 57 mmRozměr: 3,7 x 5,7 cmHmotnost: 0.05 kg/ksMateriál: Plast Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 79 CZK
| Cena s DPH / ks | 73 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 61 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 37 mm |
| Výška | 37 mm |
| Hloubka | 57 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.0500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913851001 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -9 %
DABL držák sprchy kulatý, pevný, dvě polohy, ABS/chrom
5 x 5,5PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, chrom
3,2 x 3,5MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
3 x 4,4MosazkruhovéSaphochrom
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Bidetová sprška kulatá, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
FACTOR nástěnná sprchová baterie, chrom
21,5 x 12,5MosazhranatéAqualinechromFACTOR

AKCE -8 %
zdarma
FACTOR nástěnná vanová baterie, chrom
21,5 x 17,9MosazhranatéAqualinechromFACTOR

AKCE -8 %
RITMO nástěnná sprchová baterie, chrom
18 x 13,2MosazhranatéAqualinechromRITMO

AKCE -8 %
zdarma
RITMO nástěnná vanová baterie, chrom
MosazhranatéAqualinechromRITMO















































































































































































































































































