777 746 852Linka
RITMO nástěnná vanová baterie, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):1 390 KčFACTOR baterie | 2 107 Kč
RITMO baterie | 2 015 CZK
DAPHNE baterie | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromSérie: RITMOŠířka: 180 mmHmotnost: 1.66 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 48 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RITMO |
| Šířka | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.6600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947643 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -33 %
DAPHNE nástěnná vanová baterie, chrom
MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -8 %
zdarma
FACTOR nástěnná vanová baterie, chrom
21,5 x 17,9MosazhranatéAqualinechromFACTOR
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Držák sprchy hranatý, pevný, ABS/chrom
3,7 x 5,7PlasthranatéAqualinechrom



































































































































































































































































































