777 746 852Linka
RITMO podomítková sprchová baterie, box, 2 výstupy, chrom
Výrobce: AqualineBarva: chromSérie: RITMOŠířka: 130 mmVýška: 180 mmHmotnost: 1.5 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 48 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | RITMO |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 130 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913947803 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
Držák sprchy hranatý, pevný, ABS/chrom
3,7 x 5,7PlasthranatéAqualinechrom

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom
4,5 x 7,1MosazhranatéSaphochrom

AKCE -8 %
Sprchové ramínko hranaté nízké, 400mm, chrom
6,4 x 40,4NerezhranatéAqualinechrom
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro RITMO podomítková sprchová baterie, box, 2 výstupy, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro RITMO podomítková sprchová baterie, box, 2 výstupy, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro RITMO podomítková sprchová baterie, box, 2 výstupy, chrom (dxf)
- Dokumenty - Údržba pro RITMO podomítková sprchová baterie, box, 2 výstupy, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro RITMO podomítková sprchová baterie, box, 2 výstupy, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro RITMO podomítková sprchová baterie, box, 2 výstupy, chrom (pdf)
- Technický list pro RITMO podomítková sprchová baterie, box, 2 výstupy, chrom















































































































































































































































































