777 746 852Linka
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):852 Kčhranatý, pevný, vyústěním | 766 Kč
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom | 766 CZK
hranatý, pevný, vyústěním | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: SaphoBarva: chromŠířka: 45 mmVýška: 45 mmHloubka: 71 mmRozměr: 4,5 x 7,1 cmHmotnost: 0.34 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: hranaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-14 % 890 CZK
| Cena s DPH / ks | 766 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 633 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45 mm |
| Výška | 45 mm |
| Hloubka | 71 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913816932 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom
5 x 6,7MosazhranatéSaphochrom

AKCE -14 %
Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom
MosazdesignSaphochromJUMPER
Příslušenství k produktu

AKCE -45 %
SPECTRE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom
MosazhranatéSaphochromSPECTRE

AKCE -14 %
zdarma
SPECTRE podomítková bidetová baterie, 1 výstup, chrom
7,5 x 3,7MosazhranatéSaphochromSPECTRE

AKCE -14 %
zdarma
NIGRA volně stojící vana litý mramor 158x80x45cm, bílá
80 x 158Litý mramornástěnnéPolysanbílá

AKCE -14 %
zdarma
NIGRA volně stojící vana litý mramor 158x80x45cm, černá/bílá
80 x 158Litý mramornástěnnéPolysanbílá
Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom (dxf)
- Technický list pro Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom
















































































































































































































































































