777 746 852Linka
DABL držák sprchy kulatý, pevný, dvě polohy, ABS/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):73 KčDržák kulatý, pevný, chrom | 276 Kč
DABL držák kulatý, pevný, dvě polohy, ABS/chrom | 67 CZK
Držák hranatý, pevný | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromŠířka: 50 mmHloubka: 55 mmRozměr: 5 x 5,5 cmHmotnost: 0.029 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-9 % 72 CZK
| Cena s DPH / ks | 67 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 55 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 50 mm |
| Hloubka | 55 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.0290 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913829123 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -8 %
Držák sprchy hranatý, pevný, ABS/chrom
3,7 x 5,7PlasthranatéAqualinechrom

AKCE -14 %
Držák sprchy kulatý, pevný, chrom
3 x 4,4MosazkruhovéSaphochrom
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
AQUALINE ruční sprcha, průměr 70mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
Bidetová sprška kulatá, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
FACTOR nástěnná sprchová baterie, chrom
21,5 x 12,5MosazhranatéAqualinechromFACTOR

AKCE -8 %
Ruční sprcha, 256mm, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
zdarma
Vanová baterie nástěnná chrom – Aqualine Action MB106
25,1 x 12,4MosazkruhovéAqualinechromACTION













































































































































































































































































