777 746 852Linka
Ruční sprcha, 256mm, ABS/chrom
Výrobce: AqualineBarva: chromŠířka: 63 mmVýška: 256 mmHmotnost: 0.15 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 135 CZK
| Cena s DPH / ks | 125 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 103 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Příslušenství k produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Šířka | 63 mm |
| Výška | 256 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Ostatní | Jedna funkce, AntiCalc |
| Hmotnost / ks | 0.1500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913824838 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
AntiCalc
Odolnost vůči usazování vodního kamene a snadné čištění.
Příslušenství k produktu

AKCE -9 %
DABL držák sprchy kulatý, pevný, dvě polohy, ABS/chrom
5 x 5,5PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
DUPLEX držák sprchy, otočný, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom


















































































































































































































































































