777 746 852Linka
Ruční masážní sprcha, 5 režimů sprchování, průměr 80mm, ABS/chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):184 Kčsprcha, režimy, 100mm | 119 Kč
sprcha, 5 režimů sprchování, 80mm | 143 CZK
sprcha, režimy sprchování, 100mm | skladem u dodavatele (>100 ks)
na objednávku
skladem u dodavatele (>100 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromVýška: 220 mmHmotnost: 0.11 kg/ksMateriál: Plast Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 155 CZK
| Cena s DPH / ks | 143 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 118 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Průměr | 80 mm |
| Výška | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Funkce sprchy | Déšť, Perličkový déšť, Masáž, Mlha, Déšť/Masáž |
| Ostatní | Více funkcí |
| Hmotnost / ks | 0.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913824821 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -9 %
DABL držák sprchy kulatý, pevný, dvě polohy, ABS/chrom
5 x 5,5PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
DUPLEX držák sprchy, otočný, ABS/chrom
PlastkruhovéAqualinechrom

AKCE -8 %
zdarma
Sprchová baterie nástěnná chrom – Aqualine Action MB155
25,1 x 7,6MosazkruhovéAqualinechromACTION

AKCE -8 %
zdarma
Umyvadlová baterie s přepínačem chrom – KASIOPEA 1107-04
5,4 x 13MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA

















































































































































































































































































