Umyvadlová baterie s přepínačem chrom – KASIOPEA 1107-04
Stojánková umyvadlová baterie s přepínačem a pákovým ovládáním KASIOPEA 1107-04 v chromovém provedení. Nabízí elegantní design a praktické ovládání.
Zjistit více
Ovládání: pákové, Umístění baterie: stojánkové
Zařazení: Umyvadlové baterie
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KASIOPEA |
| Šířka | 54 mm |
| Výška | 170 mm |
| Hloubka | 130 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 50 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913829536 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
V sérii KASIOPEA najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu. Za zmínku stojí dvě varianty podomítkových baterií a varianta baterie na okraj vany.
Příslušenství k produktu


Ke stažení
- Dokumenty - Údržba pro Umyvadlová baterie s přepínačem chrom – KASIOPEA 1107-04 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Umyvadlová baterie s přepínačem chrom – KASIOPEA 1107-04 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Umyvadlová baterie s přepínačem chrom – KASIOPEA 1107-04 (pdf)
- Technický list pro Umyvadlová baterie s přepínačem chrom – KASIOPEA 1107-04






















































































































































































































































































