Umyvadlová výpust 5/4“, neuzavíratelná, velká zátka, 10-50mm, chrom
Zařazení: Příslušenství k umyvadlům; Příslušenství k bateriím
| Cena s DPH / ks | 419 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 346 CZK |
Tip: Pro lepší těsnost doporučujeme použít silikonový tmel mezi spodní plochu umyvadla a umyvadlovou výpust.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-50 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913864179 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Příslušenství k produktu











































































































































































































































































































