Umyvadlová stojánková baterie bez výpusti – Aqualine 35 52102
Vodovodní páková baterie umyvadlová, bez výpusti, výška baterie 100mm, kartuše 35mm, včetně přívodních flexibilních hadic.
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 469 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 388 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AQUALINE 35 |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 90 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 50 mm |
| Průtok (3 bar) | 13.400 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.7710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913820359 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu.
Varianty tohoto produktu




Příslušenství k produktu




Ke stažení
- Dokumenty - Údržba pro Umyvadlová stojánková baterie bez výpusti – Aqualine 35 52102 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Umyvadlová stojánková baterie bez výpusti – Aqualine 35 52102 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Umyvadlová stojánková baterie bez výpusti – Aqualine 35 52102 (pdf)
- Technický list pro Umyvadlová stojánková baterie bez výpusti – Aqualine 35 52102





















































































































































































































































































