ZUNO 50 keramické umývátko nábytkové 50x25cm, bílá
| Cena s DPH / ks | 1 095 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 905 CZK |
Tento produkt je pouze na poptávku, dostupnost a cena dopravy vám bude vypočítána po odeslání nezávazné poptávky.
S otvorem pro baterii vpravo (levou variantu nelze dodat).
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 50x25 cm |
| Šířka | 500 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Do nábytku |
| Typ umyvadla | Nábytkové umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 6.5500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913872358 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

Příslušenství k produktu



Ke stažení
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 50 keramické umývátko nábytkové 50x25cm, bílá (3ds)
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 50 keramické umývátko nábytkové 50x25cm, bílá (dwg)
- Dokumenty - 3D modely pro ZUNO 50 keramické umývátko nábytkové 50x25cm, bílá (dxf)
- Technický list pro ZUNO 50 keramické umývátko nábytkové 50x25cm, bílá























































































































































































































































































