777 746 852Linka
Keramické umyvadlo na desku, 42x34cm, bílá
Varianty tohoto produktu (celkem 2):849 Kč
Keramické desku, 42x34cm | 1 371 CZK
COMILLAS keramické desku, 42x15 cm | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (6 ks)
Výrobce: AqualineBarva: bíláŠířka: 420 mmDélka: 420 mmHloubka: 335 mmRozměr: 42 x 42 cmHmotnost: 5.58 kg/ksMateriál: Keramika Tvar: ovál/elipsa Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 1 490 CZK
| Cena s DPH / ks | 1 371 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 1 133 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 6500 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 42x15x33,5 cm |
| Šířka | 420 mm |
| Hloubka | 335 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 5.5800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913880476 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -37 %
COMILLAS keramické umyvadlo na desku, 42x15 cm, bílá
42 x 42KeramikakruhAqualinebílá
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
zdarma
Umyvadlová baterie chrom – DAPHNE DH601
3,6 x 17,5MosazkruhovéAqualinechromDAPHNE

AKCE -8 %
zdarma
VEGA deska pod umyvadlo 104x45cm, dub platin
103,5 x 103HPL laminátAqualinehnědáVEGA desky

AKCE -8 %
zdarma
VEGA deska pod umyvadlo 145x45cm, dub platin
144,5 x 144HPL laminátAqualinehnědáVEGA desky

AKCE -8 %
zdarma
VEGA deska pod umyvadlo 97,5x45cm, dub platin
97,5 x 97HPL laminátAqualinehnědáVEGA desky

AKCE -8 %
zdarma
VEGA deska pod umyvadlo 125x45cm, dub platin
124,5 x 124HPL laminátAqualinehnědáVEGA desky

AKCE -8 %
zdarma
VEGA deska pod umyvadlo 72,5x45cm, dub platin
72,5 x 72HPL laminátAqualinehnědáVEGA desky

AKCE -8 %
zdarma
VEGA deska pod umyvadlo 82,5x45cm, dub platin
82,5 x 82HPL laminátAqualinehnědáVEGA desky








































































































































































































































































































