Umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou chrom – KASIOPEA 1107-05
Stojánková umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou a pákovým ovládáním KASIOPEA 1107-05 v chromovém provedení. Nabízí elegantní design a praktické použití.
Zjistit více
Ovládání: pákové, Umístění baterie: stojánkové
Zařazení: Umyvadlové baterie
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KASIOPEA |
| Výška | 142 mm |
| Hloubka | 145 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 40 mm |
| Výška výtoku | 75 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha |
| Průtok (3 bar) | 10.600 l/min |
| Hmotnost / ks | 2.1690 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913800092 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
V sérii KASIOPEA najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu. Za zmínku stojí dvě varianty podomítkových baterií a varianta baterie na okraj vany.
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - Údržba pro Umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou chrom – KASIOPEA 1107-05 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou chrom – KASIOPEA 1107-05 (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro Umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou chrom – KASIOPEA 1107-05 (pdf)
- Technický list pro Umyvadlová baterie s výsuvnou sprškou chrom – KASIOPEA 1107-05













































































































































































































































































