777 746 852Linka
Umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 5):529 KčROYAL FAMILY umyvadlový 5/4", 32mm | 390 KčTHERMOTRAP umyvadlový sifon, 5/4", 32mm, ABS/chrom | 460 KčTHERMOTRAP umyvadlový sifon, 5/4", 40mm, ABS/chrom | 780 Kč
Umyvadlový 5/4", 32mm, chrom | 272 CZK
5/4", kulatý | skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>100 ks)
do týdne
-8 % 295 CZK
| Cena s DPH / ks | 272 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 225 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.3000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913809880 |
| Taric | 74122000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -14 %
Keramické umyvadlo 100×45 cm bílá – SAPHO CITY KE100
100 x 100KeramikaobdélníkSaphobíláCITY keramika

AKCE -14 %
Keramické umyvadlo 60×45 cm bílá – Sapho CITY KE060
60 x 60KeramikaobdélníkSaphobíláCITY keramika

AKCE -14 %
Keramické umyvadlo 80×45 cm bílá – Sapho CITY KE080
80 x 80KeramikaobdélníkSaphobíláCITY keramika

AKCE -35 %
Koupelnová policová umyvadlová skříňka bílá - Aqualine ETIDE ET505
51,8 x 51,8MDF/laminoAqualinebíláETIDE

AKCE -35 %
Koupelnová policová umyvadlová skříňka bílá – Aqualine ETIDE ET610
61,5 x 61,5MDF/laminoAqualinebíláETIDE

AKCE -43 %
Koupelnová policová umyvadlová skříňka bílá – Aqualine ETIDE ET720
71,5 x 71,5MDF/laminoAqualinebíláETIDE

AKCE -40 %
Koupelnová policová umyvadlová skříňka bílá – Aqualine ETIDE ET830
81,5 x 81,5MDF/laminoAqualinebíláETIDE

AKCE -8 %
Umyvadlová baterie chrom – BOLERO BC002
MosazkruhovéAqualinechromBOLERO

AKCE -8 %
Umyvadlová baterie chrom – LOTTA LT602
MosazkruhovéAqualinechromLOTTA

AKCE -8 %
Umyvadlová baterie chrom – SINTRA SX002
MosazkruhovéAqualinechromSINTRA

AKCE -31 %
Umyvadlová baterie s otočnou hubicí – AQUALINE 35 52196
4,2 x 15MosazkruhovéAqualinechromAQUALINE 35

AKCE -8 %
Umyvadlová baterie s otočnou hubicí chrom – SINTRA SX001
MosazkruhovéAqualinechromSINTRA

AKCE -8 %
LUIGI keramické umývátko rohové 34x34 cm, bílá
34 x 34KeramikarohovéAqualinebílá




















































































































































































































































































