THERMOTRAP umyvadlový sifon, 5/4", odpad 40mm, ABS/chrom
Zjistit více
| Cena s DPH / ks | 780 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 645 CZK |
Vlastnosti
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.3800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8030575040523 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |













































































































































































































































































