777 746 852Linka
Stojánkový ventil 1/2", otočná hubice, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 2):2 400 Kč
Stojánkový 1/2", otočná hubice | 805 CZK
ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm | skladem u dodavatele (>50 ks)
na objednávku
Výrobce: AqualineBarva: chromVýška: 287 mmHloubka: 153 mmHmotnost: 0.45 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kruhové Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>50 ks)
do týdne
-8 % 875 CZK
| Cena s DPH / ks | 805 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 666 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Výška | 287 mm |
| Hloubka | 153 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Ventil |
| Výška výtoku | 230 mm |
| Ostatní | Pouze studená voda, Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 17.910 l/min |
| Hmotnost / ks | 0.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913807749 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu

AKCE -14 %
zdarma
ANTEA stojánkový umyvadlový ventil, výška 260 mm, chrom
6,5 x 15,5MosazretroSaphochrom




































































































































































































































































































