777 746 852Linka
Universální výtokové ramínko k baterii, 135mm, typ-J, chrom
Varianty tohoto produktu (celkem 3):110 Kčk baterii, 250mm, typ-J | 331 Kč
k baterii, 135mm, typ-J | 101 CZK
k baterii, 195mm, typ-J | skladem u dodavatele (>10 ks)
skladem u dodavatele (>50 ks)
skladem u dodavatele (>10 ks)
Výrobce: AqualineBarva: chromDélka: 135 mmVýška: 200 mmHloubka: 135 mmHmotnost: 0.0712 kg/ksMateriál: Mosaz Tvar: kulaté Záruka: 24 měsíců
skladem u dodavatele (>10 ks)
do týdne
-8 % 109 CZK
| Cena s DPH / ks | 101 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 83 CZK |
-ks+
Přidat do košíkuDoprava po ČR zdarma nad 2000 Kč!
O produktu
Foto
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Délka | 135 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kulaté |
| Instalace | K baterii |
| Hmotnost / ks | 0.0712 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913910241 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu

AKCE -8 %
KASIOPEA 35 stojánková dřezová baterie, vysoké ramínko, chrom
4,6 x 19,5MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA

AKCE -8 %
zdarma
KASIOPEA nástěnná baterie s vysokým ramínkem, chrom
17,5 x 19MosazkruhovéAqualinechromKASIOPEA

AKCE -8 %
Stojánkový ventil 1/2", otočná hubice, chrom
MosazkruhovéAqualinechrom





















































































































































































































































































