KASIOPEA 35 stojánková dřezová baterie, vysoké ramínko, chrom
| Cena s DPH / ks | 865 CZK |
| Cena bez DPH / ks | 715 CZK |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | KASIOPEA |
| Šířka | 46 mm |
| Výška | 242 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 196 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 13.300 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.4030 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913851070 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 4 roky |
V sérii KASIOPEA najdete širokou škálu produktů pro každou koupelnu. Za zmínku stojí dvě varianty podomítkových baterií a varianta baterie na okraj vany.
Varianty tohoto produktu
Příslušenství k produktu
Ke stažení
- Dokumenty - Údržba pro KASIOPEA 35 stojánková dřezová baterie, vysoké ramínko, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro KASIOPEA 35 stojánková dřezová baterie, vysoké ramínko, chrom (pdf)
- Dokumenty - Záruční list pro KASIOPEA 35 stojánková dřezová baterie, vysoké ramínko, chrom (pdf)
- Technický list pro KASIOPEA 35 stojánková dřezová baterie, vysoké ramínko, chrom















































































































































































































































































